tattoo iris
Главная » 2014 » Сентябрь » 14 » 1130 project
09:07
1130 project

Цьогоріч нашому місту виповнюється 1130 років. І ми (Житомирський клуб фотографів “Фотосфера”) вирішили відзначити цю дату великим фото-проектом. 
 


У проекті візьмуть участь близько двох десятків житомирських фотографів, які в дні відзначення Дня міста зроблять 1130! потртретів житомирян, а вже через два тижні ці портрети можна буде переглянути на виставці.
На цій виставці кожен зможе придбати свою або будь-яку іншу світлину, а отримані кошти будуть перераховані на потреби АТО. 

Отже, протягом 13 та 14 вересня з 14 до 18 години на певних локаціях в центрі міста будуть знаходитись фотографи і робити портрети житомирян. Разом з фотографами будуть працювати волонтери, які допомагатимуть вам знайти фотографів, а фотографам знайти вас. 

Локації:
вул. Михайлівська, біля Лялькового Театру
ТРЦ "Глобал", центральний вхід
Бульвар, біля пам’ятника Пушкіну
ЦУМ, біля входу
Площа Соборна, біля фонтану
Гідропарк, кінцева зупинка
Кінотеатр Жовтень. 

Будь-хто може взяти участь у проекті. Приходьте самі, захопіть своїх друзів, знайомих (і навіть незнайомців ) і просто цікавих людей та допоможіть нам зробити портрет нашого міста.
Це унікальна можливість показати себе та побачити інших!

Дата відкриття виставки - 28 вересня 2014 року.
Місце: Кав'ярня “Кавоманія” (вул. Бердичівська, 30)

Всі подробиці, додаткову інформацію, репортажі, відео ви зможете подивитись на веб-ресурсі проекту www.1130.zt.ua та в групах в соціальних мережах.

Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 629 | Добавил: Про100людин | Теги: житомир, фото, фотосфера | Рейтинг: 5.0/1