tattoo iris
Главная » 2014 » Май » 4 » 4-го травня у Житомирі відбудуться батярські забави (Брама)
20:41
4-го травня у Житомирі відбудуться батярські забави (Брама)

4 травня у Львівській кав’ярні «Брама», чи то радше, перед самою кав’ярнею цілісінький день буде робитися варіяцький шпиталь! День Львівського Батяра прийшов-таки і до Житомира – «Батярська забава на Мєхалці, коло Брами».

 

 

Для тих, хто ще не знає, поняття «батяр», імовірно, виникло у Львові від угорського «betyar», що означає особу, яка має дивні погляди і робить непередбачувані вчинки, означає авантюриста або ж гульвісу.

Отож, на вас чекає невеличкий фестиваль львівської батярщини, сповнений купи усіляких подій, забав та інтерактивних заходів та ігор, до яких зможе вільно долучитися кожен бажаючий!

Увесь день до ваших послуг буде лотерейний стіл, де ви за направду смішний кошт зможете виграти що завгодно, від поцілунку кралі і до бутля фірмової настоянки.

На книжковій лаві ви знайдете за розумну ціну «Гвару», котра допоможе навчитися галицького діалекту за якихось пів години.

Цілісінький божий день парубки будуть грати музику і співати батярських пісень, а на вечір будуть парні танці на Михайлівській. А перед тим як ставати до танцю, можна буде файно напуцувати собі мешти у панів Міська і Адама, аби не стидатися перед дівками.

І це ми ще не сказали за скажені перегони на кравчучках, аукціон батярських скарбів, квасоляний тир, забави по обіді і особливі розваги для дівок!

А на сам кінець, як таки не піде дощ, то будуть викрутаси з вогнем у темряві.

Львівська кав’ярня «Брама» та громадська організація «Острів Пасхи» чекає на всіх і на кожного, від малого до старого, у кого є в грудях гаряче серце і нестримний запас весняного батярського позитиву, а доладний настрій – ми гарантуємо!

Поринемо у безтурботну епоху батярщини старого Львова разом.

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 690 | Добавил: Про100людин | Теги: батярські забави, Концерт, брама | Рейтинг: 0.0/0