tattoo iris
Главная » 2012 » Декабрь » 13 » ПРОШЕДШЕЕ Арт фестиваль «Майстри часу та ще чогось…» (17 грудня)
11:58
ПРОШЕДШЕЕ Арт фестиваль «Майстри часу та ще чогось…» (17 грудня)

Авторський проект Сергія Лазо «Майстри часу та ще чогось…» − один з найцікавіших арт-фестів України цього року, про що свідчить як вдячна публіка (вже друге видання!), так і професіонали – міжнародна літературна премія «Сад божественних пісень» ім. Г. Сковороди.

Проект включає книгу віршів та перекладів, диск з віршами, начитаними акторами театрів, та піснями, серед яких як нові, так і відомі хіти (авторське виконання + «зірки»: Павлік, Сумська, Гайтана тощо). Проект також передбачає цілу серію авторських зустрічей і концертів містами України, які мали би сприяти популяризації поезії, відродженню любові до книги і живої музики. 

Серія зустрічей розпочалась наприкінці березня в Києві аншлагом у історичному Будинку вчителів. Гостями і учасниками концерту був Віктор Павлік, керівник «Кобзи» Євген Коваленко, діячі науки, мистецтва…Потім з автором неодноразово зустрічались читачі Тернополя та Львова.

17 грудня чергова зустріч з глядачем і читачем, тепер уже в Житомирі. Серед почесних гостей будуть В.Павлік (як без нього, адже найкращі пісні його репертуару написані С.Лазо!) та провідна акторка Київського театру ім.І.Франка Наталя Сумська, яку житомирська громада в сольному виступі побачить вперше. Н.Сумська, добре знана як акторка кіно та театру, телеведуча «Ключового моменту», на цей раз буде ще й співати. Решту секретів автор проекту не розкриває, проте приємні сюрпризи обов’язково будуть. Які саме? Приходьте в театр, побачите…


У Сергія Лазо вийшла пʼятнадцята книжка – «Майстри часу та ще чогось».

То навіть більше, ніж просто книга – поет називає це авторським проектом – і небезпідставно! «Поєднати в одне вірші, музику і графіку – така ідея спокушала, але реалізувати задумане ніяк не вдавалося. Цей проект – спроба такого поєднання, що стало можливим завдяки праці багатьох талановитих людей, які, дякуючи Богові, ще не перевелись …»

Що за цим криється? Різножанрова поетика автора, багата палітра його перекладів: Бахит Кенжеєв (Нью Йорк), Шота Іаташвілі (Тбілісі),Болеслав Лесьмян (Варшава),Віра Павлова (Москва). Блискучі вірші, практично невідомі українському читачеві! Біографічні данні та цитатник – висловлювання, роздуми поетів, матеріал, що певною мірою допомагає зрозуміти й краще відчути оригінальність їхніх творів. Майже півтора десятка гравюр – ілюстрації львівської художниці Данути Кріль. Тексти пісень і повний інформаційний комплект компакт-диску, котрий є музичним доповненням «Майстрів часу». А тут нові відкриття, та ще й які! Спочатку блок віршів, які майстерно читають артисти театрів ну, звісно, й автор; низка хітів, серед яких легендарна «Ти подобаєшся мені» у новій інтерпретації ( акапельний спів ManSound та Віктора Павлика), щемлива «Не йди» (Гайтана & С.К.А.Й.), романтична «Все починається з любові» (несподівана поява драматичної артистки та телеведучої Наталії Сумської в якості співачки), цикл нових пісень Сергія Лазо в авторському виконанні… І все це під однією обкладинкою, яка, до речі, також досить оригінальна, стильна і заслуговує уваги!

Книга швидко розійшлася, автор додав на диск щойно записану пісню
«Світ» і у вересні книгу видали вдруге. Знову успіх – лауреатство міжнародної літературної премії «Сад божественних пісень» ім. Г. Сковороди. Сигнальні екземпляри полетіли до Італії, США, Ізраїля та Словакії. Триває авторський тур містами України, позаду Тернопіль, Київ, Львів. Нещодавно С.Лазо зустрічався зі студентами філологічного факультету Житомирського університету, який, до речі, колись закінчив, і ось нарешті довгоочікувана зустріч автора з земляками, друзями, знайомими, всіма, хто цікавиться мистецтвом – 17 грудня презентація і великий концерт в Житомирі, на якому твори Сергія Лазо прозвучать як в авторському виконанні так і ведучими майстрами сцени народними артистами України Наталією Сумською та Віктором Павліком. 

Цей проект не є комерційним, тому ціна квітків майже символічна.

Після концерту – автограф-сесія, всі бажаючі матимуть можливість придбати книги та диски з автографами автора та артистів.

ЗАВІТАЙТЕ! НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

За інформацією сайту Замкова гора
Категория: ДРУГОЕ | Просмотров: 506 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, арт фестиваль, Лазо | Рейтинг: 5.0/1