tattoo iris
Главная » 2013 » Ноябрь » 7 » Благодійний концерт «Міст добра заради життя» (14 листопада, Палац Культури)
12:55
Благодійний концерт «Міст добра заради життя» (14 листопада, Палац Культури)

Запрошуємо житомирян на Міжрегіональний проект «Міст добра заради життя», який відбудеться 14 листопада 2013 року о 19.00 у приміщенні Житомирського міського палацу культури. 

Проектом передбачено проведення 14 листопада 2-х годинного концерту за участю фіналіста телепроекту «Голос країни» Артема Кондратюка, українського гурту «Полюси» з міста Чернівці та житомирського композитора Олександра Мінаєва. Артисти презентують свої нові музичні програми.
Враховуючи те, що ще залишається необхідність у зборі коштів для термінової операції громадському діячу, голові міської дитячої організації «Все робимо самі» Богдану Купчинському, в Житомирі організовується даний проект і усіх небайдужих жителів міста просимо долучитися до доброї справи.
Вартість благодійних запрошень становить 25 гривень.
З усіх питань, а також для замовлення запрошень просимо звертатися за телефонами: (095) 7705300, (098) 7078005 – Віталій Сівко.
Дякуємо за Вашу небайдужість та постійну соціальну співпрацю, яка допомагає людям ще більше впевнюватись у тому, що хороші справи ми всі можемо робити об’єднуючи спільні зусилля. 
Разом будуємо Міст добра заради життя. Допоможемо разом людині з добрим серцем, відомому громадському діячу Богдану Купчинському.
Детальніше про проект – http://vk.com/mist_dobra_zhytomyr 

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 503 | Добавил: Про100людин | Теги: благодійний концерт, Міст добра заради життя | Рейтинг: 0.0/0