tattoo iris
Главная » 2014 » Ноябрь » 28 » Благодійний захід на підтримку Лізи Очимовської
22:31
Благодійний захід на підтримку Лізи Очимовської

Ліза Очимовська цілком може відкрити власну студію із декоративно-прикладного мистецтва. Або магазин hand-made. Таке враження ,що вона вміє робити руками все: квілінг, вироби з бісеру, плетіння... А головне - вона така світла і доброзичлива, що відразу стає очевидно: у такої незвичайної дівчинки життя має бути світлим, прекрасним, радісним і довгим.

 Проблема тільки в тому, що Ліза вже чотири місяці не виходить з онкогематологічного відділення київської лікарні ОХМАДИТ.

Ліза хворіє на апластичну анемію у надважкій формі. Цей діагноз означає, що кістковий мозок дівчинки не функціонує: еритроцити, тромбоцити і лейкоцити не виробляються, і без належного лікування вже ніколи вироблятися не будуть. А єдине належне лікування у Лізиному випадку - це трансплантація кісткового мозку. До того ж не проста, а алогенна, тобто від неспорідненого донора.

Тато Лізи помер, і родич у дівчинки тільки один - її мама Галина. На жаль, мама як донор не підійшла, і тому доведеться шукати іншого донора.

Алогенну пересадку в Україні не роблять. Пересадка за кордоном коштує дуже дорого. Зараз ми чекаємо відповіді з італійської клініки, де буде вказана сума витрат на лікування. Але вже відомо, що орієнтовно - це близько 200 000 євро. І 5000 євро потрібно знайти якнайшвидше - це вартість типізації донора, найперша і найнагальніша потреба. 

Друзі, 200 000 євро - це дуже великі гроші. І правда в тому, що їх самотужки не зібрати жодній звичайній людині в нашій державі. Але якщо всі ми докладемо зусиль, це можна зробити! Це буде навіть не чудо, а плід спільної праці, вияв надії і турботи багатьох небайдужих.

Якщо Лізі успішно зроблять трансплантацію, вона повністю одужає. прогноз у такому випадку дуже сприятливий, тобто шанси на повне одужання в неї справді дуже високі. Тільки пересадку треба обов'язково зробити, інакше просто не можна!

Людське життя вартує значно більше, ніж 200 000 євро, правда? Будь ласка, давайте пам'ятати, що Лізі Очимовській потрібна допомога. Давайте допомагати їй - і її одужання стане для нас усіх великим подарунком.

Обов'язково згадуйте Лізу та її маму Галину в молитві. Це дуже важливо.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 256 | Добавил: Про100людин | Теги: Благодійний захід, Ліза Очимовська | Рейтинг: 0.0/0