tattoo iris
Главная » 2014 » Декабрь » 14 » Дитяча вистава Лускунчик, або Повір у казку
16:43
Дитяча вистава Лускунчик, або Повір у казку

Королівський майстер-винахідник  Дроссельмейєр традиційно розповідає своїй хрещениці Марі казку, яка починає оживати прямо на сцені, завдяки багатій уяві та фантазії дівчинки, а головне – її вірі в казки. Це історія  про принцесу неймовірної вроди та неймовірного вміння вередувати,  яку зачаклувала своїм поцілунком королева Мишильда у відповідь на образу, заподіяну їй та її сину Мишульцу королівською родиною. У палаці горе: красуня перетворилася на справжню потвору!

 

 

Врятувати бідолашне дитя може  лише рідкісний горіх Кракатук, на пошуки якого й відправляється Дроссельмейєр. Фінал, звісно ж, сцена порятунку принцеси, в якій племінник майстра Франц дарує дівчині заповітний горіх, а натомість забирає мишачі чари й сам стає потворою. Його висміяно, осоромлено та вигнано з палацу…Кінець казки влаштовує всіх, окрім Марі, яка вирішує самостійно продовжити історію й врятувати шляхетного Франца. Цікаво, як дівчина змінить сюжет, аби глядачі побачили справжній happy end ! 

 

неділя 14.12.14

Початок о 12.00 і 14.00

Телефон для довідок 47-42-46

Вул. Михайлівська, 7

Категория: ДЕТЯМ | Просмотров: 255 | Добавил: Про100людин | Теги: Лускунчик, Дитяча вистава, або Повір у казку | Рейтинг: 5.0/1