tattoo iris
Главная » 2014 » Апрель » 6 » Дмитро Лазуткін в БРАМІ (06 квітня)
09:56
Дмитро Лазуткін в БРАМІ (06 квітня)

6 квітня 2014 року — авторське читання поезії Дмитра Лазуткіна у самому авангардному житомирському закладі — Львівська кав'ярня "Брама".

Запрошуємо поринути у світ революційної та інтимної поезії!

Не знаєте, хто такий Дмитро Лазуткін?

Ви можете не дивитися телевізор, не слідкувати за новинами спорту, не слухати гурт "KOZAK SYSTEM", що співає пісні на його вірші... Але не читати його поезію — це вже занадто!

Нова збірка його віршів "Колядки і вальси", захоплює з першої сторінки. І навіть не думайте, що зможете так просто забути цю книжку після прочитання! Бо це та поезія, яку хочеться перечитувати знову і знову. Це — лірика, що дихає і пульсує.

У часи, коли нічого немає нового під сонцем, а слова для опису вторинної сировини сказані давно, залишається єдиний вихід — конструювати образи в приватний спосіб, перетравлювати дійсність, застосовуючи власні ферменти, виспівувати своїм голосом і танцювати під свої ритми. Таке подибуєш, неполінувавшись прочитати книжку Дмитра Лазуткіна "Колядки і вальси".

"Поезія — тонка матерія. Вона створюється з вітру, з вогню, з деталей і дрібниць. Тут важлива міра власної присутності не тільки у тканині тексту, але й в його поєднанні з оточуючим світом — наскільки ти провідник тепла, наскільки ти органічний — це важливо", — каже Дмитро Лазуткін.

У збірці — тексти різних років, переклади й тексти пісень. Поет розповідає про неї так: "Це книга для тих, хто знає мене як лірика періоду "добрих пісень про поганих дівчат", і водночас — можливість познайомитися з експериментальними поезіями "Бензину" і "Солодощів для плазунів".

 

Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 724 | Добавил: Про100людин | Теги: Дмитро Лазуткін, Литература, поэзия, брама | Рейтинг: 0.0/0