tattoo iris
Главная » 2016 » Июнь » 10 » Джаз-фест Jazzomir-2016
09:06
Джаз-фест Jazzomir-2016

Джаз-фестивалі в Житомирі – подія рідкісна, навіть артефактна!) Варто сказати, що попередні фестивалі були у нас в 2008 та 2011 роках, тобто раз на 3-5 років. Цьогорічний фестиваль суто українського складу, без закордонних зірок. Але різнобарв'я стилів джазової музики, як і очікують слухачі-глядачі від саме фестивального формату, буде в широкому спектрі варіантів. 

 Готуйтесь, до Вашої уваги: діксіленд 30-х років від житомирського бенду «Cristall - Dixie», етно-джаз від тріо «KoloOlo» з Києва, ф'южн-джаз від ще одного житомирського колективу «O. K. Band», авторський джаз від тріо Віктора Соломіна (Київ), ретроспектива ліричної класики джазу 60-80-х в сучасному аранжуванні від перфоманс-вокалістки Інеси Іваницької в супроводі зіркового тріо джаз-піаніста світового рівня Павла Шепети, шалений свінг від улюбленців танцювальних клубів по всій Україні «The Hypnotunez» (Вінниця) і на завершення- ексклюзивна авторська програма португальською, французькою, англійською, армянською та українською мовами від феєричної Лаури Марті (за роялем – віртуозна українська джаз-піаністка – Наталія Лебедєва).

Щодо інструментарія: крім класично- джазового звучання рояля, контрабаса,гітари, саксофону та ударних, несподіваними навіть для гурманів джазу будуть домра, бандура, кларнет, тромбон та оригінальні перкусії.

…І вишенькою на нашому торті, звісно, джем-сейшни,- те, чим славні саме джазові фестивалі,- спільні імпровізації незнайомих між собою музикантів. Кожен з трьох концертів крім обов'язкової програми передбачає вільну джем- частину, де житомирські музиканти зможуть вийти на сцену і долучитись до створення такого рідкого дива – джаз-фестивалю в Житомирі;)

Пригощає «Плезентвіль», вул. Київська, 13.
Квитки в касах Філармонії т. 22-13-57.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 755 | Добавил: Про100людин | Теги: джаз, Jazzomir, фест | Рейтинг: 0.0/0