tattoo iris
Главная » 2012 » Ноябрь » 14 » ПРОШЕДШЕЕ. Фестиваль духової музики «СОНЯЧНІ КЛАРНЕТИ» (15-16 листопада)
14:32
ПРОШЕДШЕЕ. Фестиваль духової музики «СОНЯЧНІ КЛАРНЕТИ» (15-16 листопада)

Вже втретє в Житомирі відбудеться унікальний фестиваль духової музики «СОНЯЧНІ КЛАРНЕТИ». 
В цьому році на фестивалі звучатиме не лише його фаворит - кларнет, але й його родич по великій родині духових інструментів - саксофон. 
Ці інструменти володіють широким спектром виразності та глибоким тембром і зазвичай є прикрасою будь-якого музичного колективу або оркестру. Але особлива їх краса - це сольне звучання.
Багато композиторів минулого і сучасності створювали музику саме для кларнету і саксофону. І найвидатніші з цих творів обов’язково звучатимуть 16 листопада в стінах житомирської обласної філармонії у виконанні провідних музикантів України, а також Білорусії та Китаю. Адже нині фестиваль вийшов на міжнародний рівень.
Тож, управління культури і туризму житомирської облдержадміністрації, Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка запрошують Вас поринути у чарівний світ інструментально-духової музики.

Відкриття фестивалю відбудеться 15 листопада об 11.00. 
Концерт учасників фестивалю відбудеться 15 листопада о 16.00 в актовій залі гуртожитку Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.
А 16 листопада о 18.30 на сцені Житомирської обласної філармонії відбудеться гала-концерт талановитих музикантів, провідних музичних колективів з України, Білорусі та Китаю

За матеріалами http://inzt.net
Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 562 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, фестиваль | Рейтинг: 5.0/1