tattoo iris
Главная » 2011 » Декабрь » 15 » ПРОШЕДШЕЕ. Фестиваль інтерактивних театрів (Держуніверситет ім. І.Франка)
11:03
ПРОШЕДШЕЕ. Фестиваль інтерактивних театрів (Держуніверситет ім. І.Франка)

Перший фестиваль інтерактивних театрів оголошено у стінах житомирського держуніверситету імені Івана Фіранка. Ідея його проведення народилась на соціально-психологічному факультеті. 
 
Студенти 3 і 4 курсів створили 9 театрів, і їх конкурсні роботи сьогодні будуть оцінені суддівською командою. На сцені актової зали університету проходять виступи, об'єднані заголовком фестивалю "Об'єктивна реальність".

Суть інтерактивних театрів у тому, що у такий оригінальний спосіб молодь виражає свою позицію щодо глобальних проблем суспільства і пропонує своє бачення їх вирішення. Задача акторів - невелику за часом виставу побудувати у нестандартній формі, аби зацікавити глядача, спонукати його замислитися, сформувати власну стверджувальну позицію.

У студентського фестивалю є ще одна, корисна для учасників складова. У такий спосіб майбутні спеціалісти складають залік з навчальної дисципліни "Основи сценарної роботи соціального педагога
Категория: ТЕАТР | Просмотров: 589 | Добавил: Про100людин | Теги: фестиваль, театр, Держуніверситет ім. І.Франка, інтерактив | Рейтинг: 5.0/2