tattoo iris
Главная » 2014 » Сентябрь » 7 » Фестиваль музики та стріт – арту Respublica (м. Кам’янець-Подільський)
10:13
Фестиваль музики та стріт – арту Respublica (м. Кам’янець-Подільський)

UNRELIZ рекомендує відвідати неймовірний фестиваль музики та стріт – арту Respublica (Республіка). Останній масштабний цьогорічний open-air буде проходити 5-7 вересня в м. Кам’янець-Подільський.

 


Цього року у фестивалі братимуть участь близько 40 музичних гуртів не лише з України, а й з-за кордону, що не є несподіванкою, адже люди що вже їздили знають і тим більше планують знову їхати на фестиваль насолоджуватись новими закордонними гуртами. 
Фестиваль «Республіка» цього року приділить якомога більше уваги тому, аби об’єднати людей зі сходу та заходу України. У 2014-му році на фестивалі творитимуть, читатимуть та виступатимуть митці з різних куточків України. Зокрема, музична частина фестивалю стане прикладом того, як культура може згуртувати людей, адже на сцені «Республіки» виступатимуть музиканти не лише з-за кордону, центральної чи південної України, а й зі Сходу: Jinjer з Горлівки, The Patch з Луганська та інші. На фестивалі погодився виступити навіть Piano Extremist – наш таємничий музикант, який не показує свого обличчя і не називає імені, який став широко відомий патріотам ще з часів Революції Гідності. Майдан закінчився, але досі лунає над Україною. Саме Piano Extremist відіграє в цьому неабияку роль і через музику повертає слухача з головою у спогади. Також підтримати фестиваль погодилися Behind the Masquerade з Німеччини та Nadija з Польщі. Окрім них на сцені можна послухати навіть побачити драйвових хлопців з Житомирського гурту Юга Біт.
Серед уже заявлених учасників, для вас будуть грати:
Скрябін
Поліна Республіка
Sciana
Тінь Сонця
Роллікс
Dakh Daughters
Jinjer
Morphine Suffering
Infected Rain
Vivienne Mort
Один в каное
Skinhate
Та багато інших.
Організатори також заявили про домовленість із хедлайнером всього фестивалю. Проте хедлайнер «Республіки» наразі побажав залишатися інкогніто та буде офіційно оголошений за декілька днів до початку фестивалю.
Більш детальну інформацію про фестиваль можна отримати на сайті: http://www.respublicafest.com/ або в соціальних мережах:http://vk.com/respublicafesthttps://www.facebook.com/events/671693816246282/?fref.. 
Продаж квитків в м.Житомир за телефоном: (093)-026-62-06 (Юрій) або в соц. мережі: http://vk.com/art_saimon

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 413 | Добавил: Про100людин | Теги: Кам’янець-Подільський, стріт – арт, Respublica, фестиваль | Рейтинг: 5.0/3