tattoo iris
Главная » 2016 » Сентябрь » 4 » Фестиваль Respublica 2016
16:41
Фестиваль Respublica 2016

Ось і пройшов рік після фестивалю Respublica 2015, що відзначився дощем, що майже не закінчувався, технічними проблемами через той самий дощ, але все ж гарним настроєм. І ось лишилось вже зовсім мало часу до початку цьогорічної «Республіки». Чим же здивуює подія цього року?

 

 

По-перше, фестиваль триватиме аж 4 дні! І судячи з кількості проданих квитків, гаряче має бути вже з 1-го вересня, що за сумісництвом виявилось першим днем фестивалю.

По-друге, для відвідувачів діятиме аж 5 (!) сцен, на яких виступить близько 100 гуртів. Цікаво, що цього року після дворічної перерви діятиме сцена у замку.

По-третє, цікавий склад учасників музичної частини. Окрім відомих українському слухачу гуртів отримали шанс виступити і маловідомі, які перемогли у відборі за допомогою голосування, а також гратимуть багато гостей з-за кордону: Kadavar, Louna, Molotov Jukebox, Chemia, Дай Дарогу!, Scream Your Name, Walking With Strangers та інші. Різноманіття стилів задовольнить абсолютно різні музичні смаки.

Розклад виступу гуртів можна дізнатись за посиланням:

http://respublicafest.com/daytime

По-четверте, функціонуватиме 3 наметових містечка: два платних та одне безкоштовне, тому кожен зможе обирати варіант проживання на час фестивалю за рівнем бажаного комфорту. Детальніше про варіанти проживання можна дізнатись за посиланням:

http://respublicafest.com/de-zhiti

По-п’яте, кожного року Respublica створює унікальну та неповторну атмосферу, щоразу нову та щоразу чимось цікаву. Отже, запрошуємо усіх відвідати фестиваль Respublica 2016 та знайти у ньому щось нове. Тим більше, що цього року синоптики обіцяють безхмарну погоду протягом усіх чотирьох днів!

Більш детальна інформація про фестиваль на офіційному сайті та сторінці у соціальній мережі за адресами:

http://www.respublicafest.com/

http://vk.com/respublicafest

Електронні квитки можна придбати у квиткового оператора Concert.ua. Квитки у Житомирі можна придбати у представника фестивалю

https://vk.com/id136585578

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 388 | Добавил: Про100людин | Теги: Respublica, фестиваль | Рейтинг: 0.0/0