tattoo iris
Главная » 2014 » Сентябрь » 7 » Фестиваль "Республіка" — останній open-air цього року
10:59
Фестиваль "Республіка" — останній open-air цього року

На протязі трьох днів, з 5 по 7 вересня у місті Кам'янець-Подільський відбудеться четвертий фестиваль "Республіка" — останній open-air цього року.
 


Відвідати цю цікаву подію варто не лише через музичну складову (близько 40 гуртів з України та з-за кордону: Скрябін, Моторролла, Dakh Daughters, Тінь Сонця, Sciana, Рэспубліка Паліна, Роллікс, Jinjer, Morphine Suffering, Infected Rain, Vivienne Mort, Один в каное, Skinhate, Патч, Fontaliza, Компас, Безодня, навіть житомирський гурт Юга Біт та багато інших), але й через чудову дружню атмосферу, що пронизує фестиваль кожного року, через надзвичайно мальовниче місце проведення (чого тільки варта фортеця та каньйон річки Смотрич), через масштабні арт-проекти.


Девіз фестивалю "Мистецтво - наша зброя!" підтверджується тим, що у рамках фестивалів «Республіка» у 2011, 2012 та 2013 роках, художники-муралісти з різних країн світу (Україна, Польща, Іспанія, Італія, Німеччина, Білорусь, Росія) займалися розписом занедбаних та аварійних будинків у різних частинах міста. Загальна площа малюнків – близько 3000 кв.м. 
Ідеєю фестивалю є детонація креативності молоді, популяризація громадського активізму та волонтерства, поступове перетворення депресивних районів міста на музей соціального та територіального мистецтва.
Для відвідувачів фестивалю буде відведена територія під наметове містечко, любителі більш комфортного відпочинку можуть розміститись у готелях або винайняти житло. Місто давно вже стало одним з туристичних центрів на мапі України, тому майже в кожного, хто його відвідає, залишаться приємні спогади. А фестиваль "Республіка" гарантовано залишить по собі яскраві враження, нових друзів та купу позитивних емоцій.
Цього року організатори створили інтригу — ім'я головного хедлайнеру тримається у таємниці, яку обіцяють розкрити 1 вересня.
Отож радимо не відвідати цю подію і підтримати культурний розвиток нашого суспільства.
До 1 серпня вартість квитка на 3 дні фестивалю становитиме 180 грн, після 1 вересня вартість квитків буде збільшено.
У Житомирі квитки можна придбати зателефонувавши за номером 093 026 62 06 (Юрій), або написавши повідомлення у мережі вконтакті http://vk.com/art_saimon.
Більш детальна інформація про фестиваль на офіційному сайті та сторінці у соціальній мережі за адресами:
http://www.respublicafest.com/
http://vk.com/respublicafest

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 386 | Добавил: Про100людин | Теги: РЕСПУБЛІКА, open-air, фестиваль | Рейтинг: 5.0/4