tattoo iris
Главная » 2012 » Август » 13 » Фестиваль української сучасної пісні відбудеться на Житомирщині
13:02
Фестиваль української сучасної пісні відбудеться на Житомирщині

XI відкритий обласний фестиваль української сучасної естрадної пісні "Зорі над Убортю" відбудеться у Олевському районі на Житомирщині.
  
До участі в фестивалі запрошуються солісти, колективи малих форм (дуети, тріо, квартети), молодіжні та дорослі естрадні колективи, майстри декоративно-прикладного мистецтва, повідомили у Житомирському обласному центрі народної творчості.
 
В рамках фестивалю проводиться конкурс естрадної пісні у трьох номінаціях: солісти; колективи малих форм; естрадні колективи.
 
Конкурсанти з України будуть виконувати два твори українською мовою. Учасники з близького зарубіжжя можуть виконувати один з конкурсних творів рідною мовою.
 
Відбірковий тур конкурсу відбудеться 18 серпня 2012  року з 10.00, а вже ввечері, о 19.00 відбудеться Гала - концерт лауреатів конкурсу та гостей фестивалю.
 
В рамках фестивалю пройдуть концерти професійних та аматорських колективів, зірок української естради, виставки народно-ужиткового мистецтва та презентації робіт місцевих майстрів декоративно – прикладного мистецтва та художників – аматорів.
Також учасникам та гостям фестивалю будуть запропоновані екскурсії по визначним туристичним місцям Олевщини. 

За матеріалами http://www.1.zt.ua
Категория: ДРУГОЕ | Просмотров: 551 | Добавил: Про100людин | Теги: Конкурс | Рейтинг: 0.0/0