tattoo iris
Главная » 2012 » Сентябрь » 12 » Фотоконкурс та фотовиставка «Рідний край — моє Полісся»
08:58
Фотоконкурс та фотовиставка «Рідний край — моє Полісся»

Управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації, Житомирський обласний Центр народної творчості, обласна організація НСФХУ в листопаді-грудні 2012 року проводить фотоконкурс ті фотовиставку «Рідний край — моє Полісся».

Теми фотоконкурсу-виставки:

Жанрові сцени сучасного життя Житомирського Полісся, репортаж;

Проблеми екології навколишнього середовища Полісся;

Поліські пейзажі (в тому числі архітектурні та міські);

Портрет.

Умови та порядок проведення:

У фотоконкурсі-виставці приймають участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори області. Вік необмежений. Один автор може подати до 10 робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 25×38 або 30×40 см без рамок і паспорту. Фотосесії, фотонариси, об’єднані єдиним задумом, вважаються за одну роботу. На кожній світлині необхідно написати назву та псевдо автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдо, подаються повні дані: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, телефони. Всі роботи обов’язково подаються в електронному варіанті для можливого видання каталогу та розміщення на сайті. Беручі участь у конкурсі, учасники надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних популяризаторських проектах.

Журі приймає рішення шляхом сумування оцінок кожного члена журі по роботах, помічених псевдо. Після підведення підсумків відкриваються конверти з прізвищами авторів і роботи ідентифікуються. Подані роботи, які не відповідають вимогам конкурсу до участі не допускаються.

Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: м. Житомир, вул. 8 Березня, 5, ЖОЦНТ, 10014. Останній термін подачі робіт — 20 листопада 2012 року.

Довідки за телефоном 24-28-40, 0679529998- Одоміч Віктор Миколайович.

Критерії оцінки:

Максимальне розкриття теми, ідеї, технічне виконання.

Журі проводить відбір кращих фоторобіт у два етапи. В першому відбирається 90 кращих робіт, які будуть представлені на експозиції.

З відібраних робіт шляхом таємного голосування (по кількості набраних балів), журі визначає по два переможці в кожній із чотирьох номінацій: жанрові сцени сучасного життя; репортаж; проблеми екології навколишнього середовища; пейзажі (в тому числі архітектурні та міські); портрет.

Лауреати нагороджуються дипломами та грошовими преміями.
Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 668 | Добавил: Про100людин | Теги: Конкурс, житомир, фото | Рейтинг: 5.0/2