tattoo iris
Главная » 2016 » Май » 19 » ФОТОВИСТАВКА 100 ЕМОЦІЙ ДІТЕЙ
10:02
ФОТОВИСТАВКА 100 ЕМОЦІЙ ДІТЕЙ

Ми раді повідомити прекрасну новину: напередодні свята "День захисту дітей" випускники фотошколи HD-school запрошують всіх бажаючих повернутися назад в дитинство і згадати про що ж ми мріяли!

 

 

Безтурботне дитинство, радість і щастя кожного дня... Ставши дорослими, ми з ностальгією та світлим смутком згадуємо всі ті особливі моменти, які вже не повернути. Пропонуємо вам разом з випускниками відомої житомирської фотошколи HD-school поринути у світ дитинства.

1 червня о 17:00 в дитячому розважальному центрі «Kids`sity – місто професій» стартує фотовиставка «100 емоцій дітей» з нагоди відзначення Дня захисту дітей. На виставці будуть представлені оригінальні портрети більше 100 дітей із найщирішими та найрізноманітнішими емоціями.

Унікальність проекту в тому, що діти ділилися своїми мріями та переживаннями. Допомогти дорослим краще зрозуміти дітей і скорегувати їх поведінку допоможе практичний психолог, фахівець з дитячої психології Харитонова Наталія Василівна.

Фотопроект «100 емоцій дітей» створили 16 випускників фотошколи HD-school. Автор ідеї – Павловська Тетяна.

Протягом місяця чекаємо вас у дитячому розважальному центрі «Kids`sity – місто професій» за адресою: вул. Грушевського 50/81 (Котовського), 2-й поверх.

Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 462 | Добавил: Про100людин | Теги: фотография, Фотовиставка, фото | Рейтинг: 0.0/0