tattoo iris
Главная » 2013 » Март » 4 » ПРОШЕДШЕЕ. Фотовиставка Олександри Ігамбердиєвої (до 15 березня, Наукова бібліотека)
10:59
ПРОШЕДШЕЕ. Фотовиставка Олександри Ігамбердиєвої (до 15 березня, Наукова бібліотека)

2 березня, коли за вікном обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича мела хурделиця, розмиваючи межі між нашим світом і потойбіччям, зимою та весною, надвечір’ям і темрявою, в приміщенні мистецького відділу було відкрито виставку молодої житомирянки Олександри Ігамбердиєвої.
 

Виставка має назву «Весняні рекреації» та вміщує в собі ряд різнопланових кольорових і чорно-білих фотографій, які відображають пошуки фотографа-початківця. Тут можна знайти знімки дівчини, яка нагадує привид панянки із дев’ятнадцятого століття, смішних кошенят, рідних житомирських пейзажів, птахів та високовольтних мереж. 
На відміну від картин, фотографії – це завжди маленькі шедеври, адже їхній творець вириває живі клапті із реальності у всій довершеності та чіткості їхніх деталей, що не завжди може вдатися художнику, тим більше початківцю. Так це чи ні – своє власне враження ви можете скласти, відвідавши виставку «Весняні рекреації», яка діє до 15 березня.
Відкриття виставки нагадувало свято в тісному сімейному колі, адже підтримати Олександру прийшли лише свої – учасники НАЛМО «Оксія» і її близькі друзі. Вони принесли для дівчини свої подарунки – вірші, пісні, гру на фортепіано. Олександра ж не відходила від своєї ролі фотографа і ловила миттєвості відкриття виставки сітями об’єктиву…
Бажаємо О. Ігамбердиєвій не припиняти творчих пошуків та й у майбутньому радувати житомирян цікавими фотовиставками!

Автор Ярослава Побиван
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 524 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка, Весняні рекреації, фото | Рейтинг: 5.0/1