tattoo iris
Главная » 2012 » Июнь » 13 » ПРОШЕДШЕЕ. ГАЛА-КОНЦЕРТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ. ЗАКРИТТЯ 4-ГО ФІЛАРМОНІЙНОГО СЕЗОНУ
12:21
ПРОШЕДШЕЕ. ГАЛА-КОНЦЕРТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФІЛАРМОНІЇ. ЗАКРИТТЯ 4-ГО ФІЛАРМОНІЙНОГО СЕЗОНУ


Нідля кого не секрет, що колективи та солісти нашої філармонії радують своїм співом  та майстерністю не лише жителів Житомира, вони відомі в Україні та далеко за її  межами. Тому цього року на закриття концертного сезону навзаєм приїздить  концертний склад Тернопільської філармонії. Зокрема такі відомі солісти, як Адріана Онуфрійчук, заслужена артистка України; Володимир Магай, лауреат всеукраїнських конкурсів; Ігор Гаврилюк, працює в естрадному та академічному напрямках. В репертуарі пана Ігора твори М. Лисенка, Л. Грегорі, Дж. Пуччіні, а також сучасні естрадні пісні відомих українських авторів. Артист репрезентував своє мистецтво в Україні, Польщі, Франції, Німеччині, Америці.

Також радувати житомирську публіку будуть такі колективи: чоловічий вокальний квартет «Акорд», жіноче вокальне тріо з романтичною назвою «Солов`ї Галичини» у складі Надії Татарчук, Наталії Бойко та Оксани Лісовець. Дівчата отримали високу оцінку від слухачів та музичних критиків за професійний спів. Вони є бажаними учасниками багатьох концертів, які проходять у місті та області. Концертмейстер – Ірина Кучма.


Необійдеться цього вечора і без танцю. Ансамбль танцю «Надзбручанка» репрезентує нам фольклор Західного регіону України, записаний в минулому його керівником – заслуженим артистом України Олександром Данічкіним. Це яскраві колоритні танці, жартівливі мініатюри тощо. Ансамбль неодноразово виступав за кордоном: в Бельгії, Лаосі, Шрі-Ланці, Канаді, Польщі та Франції.

Щиро запрошуємо вас відвідати цей вечір та насодитися музикою, яка лине від душі.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 464 | Добавил: Про100людин | Теги: филармония | Рейтинг: 0.0/0