tattoo iris
Главная » 2012 » Май » 15 » ПРОШЕДШЕЕ. Гуцульський Державний ансамбль пісні і танцю (17 мая, Філармонія)
11:55
ПРОШЕДШЕЕ. Гуцульський Державний ансамбль пісні і танцю (17 мая, Філармонія)

17 травня о 18:30 у залі Житомирської філармонії за адресою вул. Пушкінська, 26 відбудеться концерт Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

Івано-Франківський національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «Гуцулія» — професійний вокально-хореографічний колектив.

Державний Гуцульський ансамбль пісні і танцю створений у 1939 році відомим українським композитором та культурним діячем Ярославом Барничем. У травні 1940 року ансамбль показав свою першу програму в Станіславі.

Творчий склад колективу — 50 чоловік, зокрема мішаний хор, танцювальна група, оркестр народного типу, співаки. В 1956—1970 роках на новий якісний рівень ансамбль вивів Михайло Гринишин. З початку 1980-х років художнім керівником ансамблю є народний артист України, професор Петро Князевич.

Ансамбль збирає, художньо обробляє та пропагує гуцульську народну творчість, створює нові пісні, танці і театралізовані вокально-хореограф. картини з життя Гуцульщини. В репертуарі Ансамблю є також твори української, російської і зарубіжної класики. Гуцульський ансамбль пісні і танцю за період свого існування провів понад 10 тисяч концертів у різних країнах світу: Англії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Італії, Канаді.
Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 1191 | Добавил: Про100людин | Теги: ансамбль пісні та танцю, Концерт | Рейтинг: 5.0/1