tattoo iris
Главная » 2013 » Июнь » 25 » ПРОШЕДШЕЕ. Юрко Іздрик та його інтимні вірші (26 червня, Брама)
09:08
ПРОШЕДШЕЕ. Юрко Іздрик та його інтимні вірші (26 червня, Брама)

Знаний український письменник, автор книг «Острів КРК», «Подвійний Леон», «ТАКЕ», «Флешка-2GB» Юрко Іздрик дебютує у новому для себе амплуа – автора збірки «найінтимнішої лірики» (так охарактеризував своє творіння сам автор).

У середу, 26 червня, у кав’ярні «Брама» (вул. Михайлівська) відбудеться зустріч з Іздриком.

Найочікуваніша поетична новинка цього сезону – збірка «Ю» — вийшла у «Видавництві Старого Лева» і стала новою віхою в творчості не лише Іздрика, а й видавництва.
«Абсолютна більшість вміщених у «Ю» віршів написана упродовж півроку – з вересня 2012 по березень 2013, — розповідає Юрко Іздрик. – Писалося мені майже щоденно. Щойно спечені вірші, відповідно, майже щодня публікувалися в моєму блозі «Мертвий щоденник». За писанням було пропущено Кінець Світу та інші народні розваги. Такий незвичний темпоритм письма видався мені достатнім приводом, аби оприлюднити в змісті докладний час появи віршів. Стосовно назви збірки, то вона відкрита для безлічі інтерпретацій. Єдиному ж дійсному адресатові-співавтору цієї книжки можу хіба повторити: «From Yu – to You, for You, about You».
«Ю» — авторське творіння Іздрика від початку до кінця. Обкладинка, оформлення, ілюстрації, верстка – все його рук справа.
«Знаю Іздрика вже років сто, — розповідає письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. — І знаю його як людину, що завжди лишалася собою — з особливим баченням світу, процесів, що в ньому відбуваються, власним стилем письма. Іздрик – блискучий стиліст у прозі. Але раптом у ньому відкрилася нова чакра. Він почав писати неймовірні вірші про кохання. Причому вони зовсім не схожі на надскладного в текстовому плані Іздрика-прозаїка. Його поетична збірка стане неабияким відкриттям і несподіванкою для читачів. Вірші Іздрика – прості і геніальні в своїй простоті... Жива емоція, прості істини, які хочеться почути з вуст такої неординарної особистості, як Юрко».

За матеріалами http://www.1.zt.ua
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 1162 | Добавил: Про100людин | Теги: Стихи, брама, Юрко Іздрик, поэзия | Рейтинг: 0.0/0