tattoo iris
Главная » 2015 » Май » 14 » Ювілейний тур гурту ТІК
14:07
Ювілейний тур гурту ТІК

Брати та сестри, дорогі українці й гарненькі україночки, а також весь приїжджий люд, який любить гарну музику і душевну пісню! Гурт «ТІК» починає добре і хороше діло - свій ювілейний тур по всій Україні «Люби ти Україну».

 

 

Наступного року «Тверезість і Культура» святкують свої перші славні 10 років пісенної творчості. Коли 10 років несеш своє серце людям, народжуються такі пісні і така музика, які  з роками, як смачне вино, стають ще миліше, ще зрозумілішими, ще ріднішими. Тому, щоб переспівати всі Тіківські пісні і побачитися з усіма друзями, святкування ювілею почнеться ще 1 лютого 2015.

Що подарувати? - Щирі посмішки і відкриті серця, сповнені любові до своєї Батьківщини! Тому що в такий час, в таку годину саме ваш дух, ваша віра і ваша любов до України є тією непереможною силою, яка зможе подолати і побороти все.

«Люби ти Україну» - пісня, яка вже встигла сподобатись всім українцям, стала символом і набула особливого значення для кожного. Ця пісня стане головною темою всього туру.

«Кожною піснею,кожною нотою - ми весь цей час зізнавалися в коханні до України, - каже лідер гурту Віктор Бронюк, - Зараз потрібно робити, все що можеш, щоб підтримати країну, щоб змінити щось на краще. І ми теж робимо те, що у нас виходить найкраще - співаємо на славу цьому народу, на славу усій Україні».

Дата: 14 травня

Початок: 19-00

Вартість квитків від 100 до 420 гривень.


Замовити квитки можна на сайті bilet.zt.ua

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 423 | Добавил: Про100людин | Теги: Гурт, тур, Люби ти Україну, Ювілейний, тік | Рейтинг: 0.0/0