tattoo iris
Главная » 2012 » Ноябрь » 29 » ПРОШЕДШЕЕ. Художня виставка Анни Бирковської (Наукова бібліотека)
12:35
ПРОШЕДШЕЕ. Художня виставка Анни Бирковської (Наукова бібліотека)

В обласній науковій бібліотеці імені О. Ольжича відкрилась персональна художня виставка овруцької майстрині Анни Бирковської.

Три десятка картин, виконані у різноманітних техніках, демонструють  широкий діапазон художніх уподобань авторки, її працьовитість, внутрішню наповненість  і прагнення до самовдосконалення. Анна Бирковська багато років викладає в  Овруцькій дитячій художній школі;  а в останнє десятиліття  ще й плідно працює над власними творами, які і склали цікаву експозицію.

На полотнах – натюрморти, портрети, серія графіки, мальовничі пейзажі Овруччини, написані з глибоким філософським розумінням природи, подекуди, з гумором, або, зовсім нестандартним почерком. Наприклад, пластичні мотиви відомої картини Анрі Матісса "Танок" майстриня відтворила у своїй оригінальній композиції з різнокольорового трикотажу. І, взагалі, прагне постійно навчатися нового:

"Мої університети - це є міжнародні пленери. Бо там багато творчих людей зібрані докупи. Кожен вже сталий майстер. Були й студенти, люди з Росії, Польщі.  Вони не шкодували порад. А я багато розпитую. Я рахую, що не треба комплексувати, в якому б це віці  не було. І, якщо ти запитуєш, тобі люди дають конкретну відповідь на конкретне запитання"

Відкриття виставки Анни Бирковської в обласній бібліотеці підтримали земляки з Овруцького району, які влаштували справжнє мистецьке свято з виступом ансамблю народних інструментів і читанням поезій. Розповідали про рідний край, багатий на талановитих людей, щиро дякували майстрині за її творчість. Власне атмосфера зустрічі відповідала духу виставки, яка має назву "Тільки людяність розтопить лід".

За матеріалами www.0412.in.ua

Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 497 | Добавил: Про100людин | Теги: втсьавка, Наукова бібліотека | Рейтинг: 5.0/1