tattoo iris
Главная » 2011 » Декабрь » 29 » KIEV FASHION PARK запрошує до співпраці.
09:46
KIEV FASHION PARK запрошує до співпраці.

Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції KIEV FASHION PARK запрошує СКУЛЬПТОРІВ, ХУДОЖНИКІВ, АРХИТЕКТОРІВ, МУРАЛИСТІВ, ДИЗАЙНЕРІВ, СТУДЕНТІВ профільних ВУЗів до співпраці задля реалізації їх творчих ідей у міському просторі у містах України.
 
Саме так KIEVFASHION PARK продовжує спільну роботу з митцями  з благоустрою та покращення міського сучасного простору.  Міста Україні можна зробити цікавими,красивими та привабливими для мешканців, гостей і туристів! Для цього ідеї митців, які можна втілити  у міському або парковому ландшафті, запрошуються до професійного поетапного відбору:
 
Перший етап - візуалізація авторської ідеї. Ескіз або макет арт-об'єкту впросторі міста потрібно надіслати організаторам, після чого він з'явиться на сайті fashionpark.kiev.ua в розділі БАНК ІДЕЙ длявідкритого перегляду усіма меценатами та спонсорами. Також з ідеями працюють співробітники KIEV FASHION PARK, пропонуючи їх місцевої владі та меценатам.
Другий етап: обраний для фінансування арт-об'єкт узгоджується з Експертною радою і міською владою. Саме таким чином його поява і буде реалізована в Києвіабо іншому місті України.
Третій етап - зведення затверджених и профінансованих арт-об'єктів у місті. Втіленню об'єкта також сприяє захист авторських прав и гучний PR-супровід у засобах масової інформації.
 

Власне за цією процедурою у літку 2011 року і відбулося встановлення 17-ти унікальних арт-об'єктів на Пейзажній алеї та ще однієїскульптури в парку ім. Т.Г. Шевченко у Києві. Сьогодні організатори проектупропонують розглянути такі можливі місця втілення скульптур, скульптурних груп, арт-інсталяцій та інших малих архітектурних форм:
 
Парк Владимирська гірка у Києві
Печерський парк у Києві
Наддніпрянська набережна
Вулиця Хрещатик        
Русанівська набережна у Києві
Березняківська набережна у Києві багато інших локації м. Києва та міст України
 

Для співпраці митцям потрібно лише переслати інформацію про себе і власнийпроект (ПІБ, назва проекту, розміри, матеріали, бажана локація) та його візуалізацію (ескізи, макети, графіку) на електронну пошту:kfp@uctk.kiev.ua або поштову адресу: Україна 04070, Київ, Набережне шосе, 25, Парк Наводницький, корабель «Ковчег», оргкомітет Kiev Fashion Park
 
                
Контакти Kiev Fashion Park:                         
Любава Іллєенко, куратор
тел: +38 044 4287640
моб: +38093 9802121
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 644 | Добавил: Про100людин | Теги: Новости, KIEV FASHION PARK | Рейтинг: 5.0/1