tattoo iris
Главная » 2014 » Июнь » 20 » Кіноперегляд у Житомирі. Етно-експедиція Єднання
12:20
Кіноперегляд у Житомирі. Етно-експедиція Єднання

У рамках всеукраїнської презентації нового документального фільму про життя та думки простих Українців. Фільм створювали за ініціативи активістів під час етно-експедиції «Єднання» від Чернівців до Карпат. 
 


Мета подорожі та фільму - розвіяти міфи та хибні уявлення українців з інших територій. Цей 30-тихвилинний фільм - це неупереджений погляд та думки простих людей, яких мандрівники зустріли на своєму шляху.

Навесні цього року етнографічна експедиція "ЄДНАННЯ" вирушила до Карпат.
Однодумці з семи міст України поїхали на позашляховиках від Кам'янця-Подільського до Львова, через усі Карпати, щоб зняти документальний відеофільм, та зробити фотоблог про місцеве населення. Живі історії про реальних людей, з їх звичайними потребами та думками, котрі скажуть про себе краще, аніж будь-які упереджені домисли про них. 

Глядачі матимуть змогу почути їх, дізнатися, про що вони думають, про що мріють, що відчувають. І спробуємо разом з’ясувати: чи так вже відрізняються від їхніх наші думки, відчуття та мрії – в чому так завзято намагаються переконати нас деякі наші політики та ЗМІ. І чи має вже таке велике значення: якою мовою сформульовані ці думки та мрії – українською чи російською, болгарською чи угорською?

Наразі активісти вже власними силами завершили першу частину проекту "ЄДНАННЯ - ЗАХІД" і приготували до релізу фільм. До цієї справи долучилися й наші чудові музиканти ТНМК, КораЛЛІ, Чумацький шлях, Сестра Керрі, VIPS, H.A.R.D., CROSStheLINE, які надали свої композиції для кінострічки.

Запрошуємо і вас долучитися до організації показу цієї кінострічки у вашому місті. 

Повернувшись з Етно-Трофі-Рейду "Єднання" з Карпат, активісти вирішили вдома довго не засиджуватися та готуються поїхати в експедицію " "Єднання-Північ" та зняти документальну стрічку про людей, які живуть на півночі України та їх думки.

Кавоманія, початок о 19:30

Категория: КИНО | Просмотров: 250 | Добавил: Про100людин | Теги: кавоманія, Етно-експедиція Єднання, Фільм | Рейтинг: 5.0/1