tattoo iris
Главная » 2013 » Ноябрь » 26 » Клуб Елітарного Кіно - «Синьйор Робінзон»
16:10
Клуб Елітарного Кіно - «Синьйор Робінзон»


На вулиці осінь: прохолодно і дощить... А після нещодавніх переглядів національного конкурсу міжнародного кінофестивалю «Молодість-43» та пародії на фільм жахів «Тіні незабутих предків» душа бажає сонця і гарної комедії, перевіреної часом. Після тривалих роздумів вибір Клубу Елітарного Кіно припав на лідера радянського прокату 1976 року - комедію італійського режисера Серджіо Карбуччі «Синьйор Робінзон» з Паоло Вілладжо в головній ролі (більш відомого серед старшого покоління за роллю Фантоцці, в одноіменній кіноепопеї). 

28 листопада

Початок  о 18:00

Клубний внесок - 15грн.

Колледж культури і мистецтв

вул. 1 Травня, 22-А (гуртожиток)


В цьому блискучому фільмі все напрочуд просто: легкій сюжет «а-ля Дефо на сучасний лад», чудові зйомки екзотичних місць, прекрасна гра самого Паоло Вілладжо із усіма його гримасами, гегами і трюками, задорна музика братів де Анджелес, що налаштовує на веселий лад - тобто є всі основні інгредієнти від осінньої депресії!


А Паоло Вілладжо вкотре доводить що він - видатний комік, що продовжує «тему маленької людини», розпочатої ще Чарлі Чапліном, Гарольдом Ллойдом, Бастером Кітоном, Максом Ліндером и продовженної П’єром Рішаром та Норманом Уіздомом.


P. S. Для допитливих кіноманів: за 10 років  до комедії «Синьйор Робінзон», у 1966 році, Серджіо Карбуччі зняв такий собі спагетті-вестерн «Джанго», мотиви і назву якого вже у 2012 році стало основою  фільму «Джанго звільнений» Квентіна Тарантіно

Категория: КИНО | Просмотров: 552 | Добавил: Про100людин | Теги: Синьйор Робінзон, Клуб Елітарного кіно, Паоло Вілладжо, кинопросмотр, Колледж культури і мистецтв | Рейтинг: 0.0/0