tattoo iris
Главная » 2016 » Июнь » 9 » Книгу Оксани Куценко презентують у Житомирі
08:54
Книгу Оксани Куценко презентують у Житомирі

Книгу передчуття «Лялечки» Оксани Куценко презентують у Києві та Житомирі. Про спогади, архетипи та невигадані історії, про можливість побачити невидиму суть речей, яка відкривається саме тоді, коли ми знаходимося всередині затишного і теплого кокону розповість Оксана Куценко під час презентацій поетичної збірки «Лялечки» у київській книгарні Є та у Львівській Майстерні Шоколаду у м. Житомир.
Третя поетична збірка Оксани Куценко «Лялечки» вийшла у видавництві Старого Лева у квітні 2016 року. Поезія, що увійшла до збірки, здебільшого про те, що всі ми трохи заховані, трохи занурені у свої власні схованки-лялечки. Але так не триватиме вічно, адже лялечка – це стан перед великою зміною, перед трансформацією, перед появою крил.

 


«Книга «Лялечки» писалася досить довго, і багато віршів, що з’явилися разом із тими, які у ній є, до неї не увійшли. - каже про книжку Оксана Куценко. Остаточно збірка вирішилася, щойно з’явився вірш «Лялечки», який і став лейтмотивом книги, нанизавши на ідею розвитку всі попередньо створені тексти.
Розвиток, зростання, переходи з одного стану у інший, вічний рух і вічна дорога – таким постає наше життя у книзі «Лялечки». Навіть коли ми залишаємося на місці, ми вже йдемо, коли завертаємо у спогади – рухаємося уперед, коли мовчимо – вимовляємо найважливіше. Життя у коконі – вкрай важливий період для віднайдення і розуміння у першу чергу себе, а потім і світу».
Чудові тексти збірки, у супроводі дивовижних ілюстрацій Анастасії Стефурак – гарний привід для розмови про зміни, великі й дрібніші, про ідентичність та вміння її зберегти в безконечному плині всього, що довкола.
Презентації збірки «Лялечки» відбудуться:
- у Києві – 2 червня, о 18.30, у Книгарні Є (вул. Лисенка, 3)

- у Житомирі – 9 червня, о 18.30, у Львівській Майстерні Шоколаду (Майдан Перемоги, 7)

Модеруватиме зустрічі Олена Гусейнова.
Оксана Куценко (Розумна) – поетка, перекладачка, кураторка мистецьких проектів, дослідниця культури. Авторка книг поезій «У зимах бажань» (1996), «Балетна школа» (2007), книги-оповідання для дітей «Печені яблука» (2015). Переклала книгу поезій сенегальського поета Леопольда Седара Сенгора «Співи з нетрів» (з французької). Авторка проекту «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра», в рамках якого твори поетів з різних країн Африки перекладено українською.

Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 278 | Добавил: Про100людин | Теги: Оксана Куценко, Лялечки | Рейтинг: 0.0/0