tattoo iris
Главная » 2015 » Август » 24 » Концерт до Дня Незалежності України
13:20
Концерт до Дня Незалежності України

Житомирські митці відзначать День Незалежності України святковим концертом на славу Української Державності та її захисників. Святкування відбудеться на літньому концертному майданчику “Ракушка” в Парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна о 17.00 24 серпня 2015 року.

 

 

В програмі свята виступи Житомирських колективів “Разом Ліпше”, “Лоскіт”, “Остров Добрых Надежд” та мистецької формації ВулБа. Також відбудуться показові виступи танцювальних студій “Innersense” та “Каурі”. Завершить вечір виступ гостей з Рівного — гурту ЕтноXL та чіл-аут від улюбленця житомирян El Wizard. На завершення святкування — вогняне шоу від стдії вогню “Fire in Soul”.

Під час заходу житомирян чекає унікальна нагода побачити новий проект художника Дмитра Ракова, який створює свої унікальні роботи з допомогою ком’ютерної графіки та з любов’ю до України. Також заплановані розіграші подарунків та інші святкові сюрпризи.

Організатори свята запрошують захисників України відвідати святковий концерт, який відбувається на їх честь та завдяки їм.

Вхід вільний.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 383 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, День Незалежності України | Рейтинг: 0.0/0