tattoo iris
Главная » 2013 » Декабрь » 27 » Концерт гурту Веремій (фото)
13:35
Концерт гурту Веремій (фото)


Продовжуючи свій тур «Гартовані вогнем», гурт Веремій вже вдруге завітав до Житомира. Цього разу з акустичним концертом. Сценою для музикантів стала велика зала Кавоманії. Для того, щоб вмістити всіх бажаючих послухати пісень, довелося зносити усі столи і стільці, які тільки були. Кількість людей здивувала навіть самих музикантів.


Віталій Калініченко, соліст гурту

Ми ледь не вперше не знали чого чекати, бо нещодавно в Житомирі вже були іми переносили концерт, що часто погано дається в знаки. Але публіка не підвела і прийшло багато людей, які не були на попередньому концерті.

В залі панувала затишна і дружня атмосфера. Люди підспівували, слухали розповіді про історію написання пісень, цікаві моменти з життя музикантів. Дехто, слухаючи передмову, вже намагався вгадати, яка ж пісня звучатиме далі.


Своїми враженнями з нами поділилися ті, хто чув Веремій вперше, і ті, хто вже був знайомий з їхньою творчістю:
Анастасія Лісовська

- Це було моє перше знайомство з гуртом Веремій, і я рада, що воно було саме таким. Акустичні концерти - зовсім інші, вони нагадують звичайні теплі зустрічі з давніми знайомими, і між тобою й виконавцем немає перешкод для діалогу.Що ж, можу з впевненістю сказати, що концерт мені дуже сподобався та виправдав всі мої очікування. 

Максим Вікарчук

Загалом, все було нормально. Від декількох творів я дійсно прокайфував. Але очікував більшого. Враження, як від мануфактурного виробництва. Видно було, що автор хотів скоріше відстрілятись. Але як виконавець і людина Віталік Калініченко дуже навіть непогана людина. Думаю, просто обставини не дозволили викластися на повну.


Анастасія Микитенко

- Як на мене, то вони краще звучать у акустиці: тоді голос краще чути, і такатмосфера тепліша. Гурт чудовий, хоча й відкрила його нещодавно. їх пісні торкають за живе. Сильні та глибокі тексти. І да, Віталіку без шапки краще;)

Самі музиканти концертом задоволені:
Віталій Калініченко, соліс

- Грати було тепло. І взагалі, було дружньо якось :)

Тетяна Дубченко, скрипалька

- Враження чудові. Дуже теплий і домашній прийом. Всі уважно слухали і співали разом з нами. Дякуємо за підтримку! І ще в Кавоманії смачний чай і тістечка :)

Після концерту музиканти вирушили до Львова і запросили усіх на презентацію їх другого альбому, яка відбудеться 17 травня в Києві.
Фото Art'n'Roll
Специально для Unreliz
Категория: ГАЛЕРЕЯ | Просмотров: 775 | Добавил: Про100людин | Теги: Гартуючи вогнем, Веремій, Концерт, акустика, кавомания, веремий | Рейтинг: 0.0/0