tattoo iris
Главная » 2014 » Август » 10 » Концерт-квартирник Rina Physalis (10 серпня)
14:41
Концерт-квартирник Rina Physalis (10 серпня)

Спекотно на вулиці, спекотно в країні, спекотно в серці, в душі, в голові... Шкода, що у влади, в основному, завжди хворі на всю голову, скупі, егоїстичні та кровожадні тварини, а середній та нижчий клас виступає лише "пушечним мясом"... Дехто запитає: "Які там концерти? Люди гинуть!..." Так, гинуть... і гинуть вони кругом, нажаль... Та все це через всього лиш 2-х людей (я не буду уточнювати, ви і так знаєте...).

 

 

Я ж скажу, що мистецтво, а точніше музика супроводжує людину з того часу, як вона тільки-но з'явилась. І супроводжує вона її кругом - чи то свято або траур, відпочинок або тяжка праця, мир чи боротьба... Музика навкруги! Вона приносить в душу гармонію) Бандура у нашій країні займає НЕ останнє місце. Я проти будь-якого насильства! Я за МИР У ВСЬОМУ СВІТІ!:) Будьте добрими, любіть своїх рідних, та і всіх людей - ми ж одного роду) 10 серпня приходьте до КАВОМАНІЇ о 19:30 будемо починати з себе - творити гармонію в собі.

Бандура - відносно старий та відносно новий інструмент. За останні років 50 майже нічого нового в будові бандури не з'явилось. Так, починаючи з 20-го століття почався час пошуку нового звуку. Це вплинуло і на бандуру. Заскочивши на хвилю пошуку нового стилю з попередніх століть і хвилю пошуку нового звуку теперішнього часу наш дорогий національний інструмент набуває популярності і попиту серед народу. Тож, я запрошую вас на вечір нової музики, нових вражень та відчуттів. Всі мої сталеві друзі зазвучать для вас у новому забарвленні, у новому характері. Так як бандура відносно новий інструмент, в ньому ще багато невідкритих можливостей, які з плином часу проявляються. Я представлю вам декілька видів цих можливостей) Не пропустіть НОВУ БАНДУРУ!:

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 646 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт-квартирник Rina Physalis | Рейтинг: 0.0/0