tattoo iris
Главная » 2013 » Октябрь » 25 » ПРОШЕДШЕЕ. Концерт Pinta_Morphina (26 жовтня, Кавоманія)
10:11
ПРОШЕДШЕЕ. Концерт Pinta_Morphina (26 жовтня, Кавоманія)

Раді запросити Вас на зустріч з молодіжним, прогресуючим гуртом"Pinta_Morphina". 

на вас очікує: новий цикл пісень та сюрприз. Презентація нового відеокліпу "Чи ти мій сон?"

Pinta Acoustica – поєднання класичних та народних інструментів, поєднання лірики та драйву, поєднання авторських і відомих нам композицій. Музика, яка не залишить нікого байдужим, вокал, що змусить відчути настрій кожної пісні. Все що вони роблять - це відчуття світу в конкретний проміжок часу, тому музика дуже різна, різний настрій , і звучання.
Pinta Acoustica—камерний акустичний проект від учасників гурту Pinta Morphina (Марина Круть-бандура, вокал, Олег Білоусов-віолончель, Олексій Марунчак – гітара, Лебідь Костянтин - перкусія).

Цитата від гурту:""Психологічна деформація свідомості через гру на різних муз інструментах ")) А якщо серйозно все , що ми робимо це відчуття нами світу в конкретний проміжок часу, тому музика дуже різна, різні музиканти і різний настрій , і звучання від акустики до елетронної музики. Дата заснування гурту 1 день весни 2012 року. Постійного складу як такого немає, працюємо з багатьма цікавими музикантами."

Місце зустрічі: "Кавоманія", Московська, 24-Б
Вхід: 25 грн
Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 366 | Добавил: Про100людин | Теги: Чи ти мій сон?, Pinta Acoustica, кавоманія, Pinta Morphina, Концерт, Презентація | Рейтинг: 0.0/0