tattoo iris
Главная » 2016 » Апрель » 21 » Концерт тріо Романа Коляди.
10:46
Концерт тріо Романа Коляди.

Описати одним коротким формулюванням, що ж саме буде грати у Житомирі тріо Романа Коляди можна так. Авторську музику лідера тріо, піаніста-імпровізатора, композитора, журналіста, поета Романа Коляди. Якщо ви чули раніше ці романтичні, спокійні мелодії і вони припали вам до душі – ви не будете розчаровані. Якщо ж познайомитеся з ними вперше – вам відкриється глибокий і водночас легкий світ роздумів за роялем людини, якій є що сказати своєю музиці. Цей піаніст може звучати по-моцартівському прозоро, а вже за мить охопити увесь звуковий простір потужними романтичними акордами і при цьому не забути додати прекрасних джазових гармоній та імпровізацій. 

 


Втім цього разу Роман Коляда завітає до нашого міста не сам, а отже до його мелодій додасться багато нових барв. Передовсім будуть нові ритми. Густу суміш тріп-хопа, брейк-біта, драм-енд-бейса приправлену космічними звуковими ландшафтами забезпечуватиме електронне серце тріо – DJ Ігор Льодін. Ну і нарешті – джазового шарму, віртуозних соло, несподіваного для такого тендітного інструменту джазового басу додасть до звучання тріо окраса українського етно-джазу, віртуоз, композитор, аранжувальник, лідер кількох власних проектів домрист Віктор Соломін. Три музиканта – три звукові стихії – рояль, електроніка та джазова домра – і все це разом віднесе вас у світ «Галактичної меланхолії».

Квитки вартістю 50-125 грн. в касі Філармонії, т. 22-13-57.
Колективні замовлення 4 та більше квитків з доставкою: т.098-106-23-99.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 164 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, Романа Коляда, Галактична меланхолія | Рейтинг: 0.0/0