tattoo iris
Главная » 2016 » Декабрь » 10 » Концерт VIVIENNE MORT
08:51
Концерт VIVIENNE MORT

10.12 у Житомирському обласному телецентрі відбудеться остання яскрава подія року - виступ чарівного гурту Vivienne Mort у супроводі струнного квартету Black Tie із новою акустичною программою Твоя. 

 


У виконанні улюбленого гурту ви маєте можливість почути вже відомі шедеври та нові комопзиції. Пориньте у світ чуттєвої музики та неперевершеної атмосфери, яка панує на кожному концерті Vivienne Mort. А особливе звучання у акустичному виконанні не залишить байдужим нікого. Заздалегідь налаштуйтесь на неповторні відчуття та вражаючу енергетику. 

Гурт Vivienne Mort існує з 2007 року і вже увійшов до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів одразу за «ВВ» і Pianoбоєм. Прихильником їхньої творчості являється Святослав Вакарчук, а Валерій Харчишин ставить на ніч дітям пісні з їхнього акустичного альбому «Filin». Тож не дивно, що квитки на їхні концерти розлітаються, як гарячі пиріжки. І ми радимо вам не зволікати. Адже кожен їхній виступ вражає харизматичністю виконання тендітної вокалістки, глибоким змістовним наповненням текстів та гарантує слухачам незабутнє естетичне задоволення. 
Бажаєте справжнього мистецтва та мурашок по шкірі? Ласкаво просимо!

Купити квитки можна тут:
https://www.concert.ua/eventpage/vivienne-mort-zhitomyr

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 451 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, VIVIENNE MORT | Рейтинг: 0.0/0