tattoo iris
Главная » 2015 » Февраль » 21 » Концерт Vivienne Mort (Театр ляльок)
14:19
Концерт Vivienne Mort (Театр ляльок)

21 лютого у рамках "Філін тур" в Житомирі виступить гурт Vivienne Mort. Концерт пройде в приміщенні Житомирського театру ляльок (вул. Михайлівська, 7)
 

 

Замовити квитки за тел:

+38 093 0000 754

+38 066 0000 754

+38 097 0000 754

Vivienne Mort анонсували вихід нового EP, реліз якого запланований на 13 лютого.  Нова платівка отримала назву «Filin» і складатиметься з 6 треків. Окрім двох абсолютно нових композицій, до треклісту увійшли вже відомі «Темно», «Голубка», «Грушечка» та “Лети” у новому звучанні. Vivienne Mort вирішили дати друге життя кільком композиціям через їх високу популярність серед любительських концертних записів. Щоб швидше видати відмічені слухачами пісні у студійній якості, музиканти фактично відмовилися від зимових святкувань та провели їх в активній роботі над новим альбомом у студіях Esthetic Sound та Звукоцех.

Нова платівка обіцяє бути акустичною, власне, як і нова концертна програма анонсованого туру. 13 ж лютого “Філін” розпочне свою подорож країною. За словами організаторів туру, презентація платівки відбудеться в 20 містах України і познайомитися з «Філіном» особисто зможуть в усіх регіонах країни.

Солістка і автор композицій Даніела Заюшкіна, як завжди, тендітно та алегорично висловлюється з приводу нового творіння: «Філін – найкращий друг, справжні почуття стосовно буття. Він занадто чесний, оточуючим поряд з ним незатишно, для пристойного життя він не згодиться, тому найкращим рішенням було зачинити його на ключ в тій дальній кімнаті, де зберігається хлам минулого. Він не боїться світла, він любить темряву, бо в ній не відволікається від споглядання правди, в той час як ти біжиш за нею у буревій подій. Твій Філін з самого початку знає істину і може розказати її тобі за умови, що ти дозволиш йому лишатися собою у будь-якому оточенні. Робити те, що хоче, ціною громадської думки про тебе. Це справжня дрібниця, але лише 1% людей йдуть на таке. Це люди з Філіном на плечі.”

 Зима, холод та довгі ночі. Час зайти до кімнати. Він і досі там, і ти послухай - він співає.

Категория: UNRELIZ | Просмотров: 560 | Добавил: Про100людин | Теги: філін тур, VIVIENNE MORT, Концерт, театр ляльок | Рейтинг: 5.0/1