tattoo iris
Главная » 2014 » Март » 20 » Конкурс рок гуртів «Молодіжна Музична Студія»
12:57
Конкурс рок гуртів «Молодіжна Музична Студія»

Задля забезпечення творчого та особистісного розвитку талановитої молоді Житомирщини, Молодіжним Активом Розвитку за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та арт порталу Житомира, було розроблено загальнообласний проект «Молодіжна Музична Студія». 


Цей проект для творчих молодих людей може стати чудовим шансом для самореалізації та здобуття перспектив у майбутньому.
Під час реалізації проекту «Молодіжна Музична Студія» планується професійний запис перших чотирьох 40 хвилинних телевізійних програм за участю кращих поп і рок груп, етно та фолк колективів, виконавців, які проживають в Житомирській області. Участь у проекті – безкоштовна.
Прийом заявок від гуртів, колективів і виконавців триває до 1 вересня 2014 року. Відбір учасників для запису музичних програм щасливчиків відбудеться впродовж 1 вересня–1 жовтня.
«Ми сподіваємось, що молоді і поки що маловідомі виконавці та гурти приймуть активну участь у проекті «Молодіжна Музична Студія. Думаю цей проект стане важливим для кожного, хто цінує творчість і прагне, щоб про талант дізналися люди» – Віталій Сівко, голова ЖОМГО «ХХІ покоління» і Молодіжного Активу.

Генеральні партнери: 
Рекламне ательє «Люкс Дизайн», арт-портал UNRELIZ.zhzh.info, студія Ц-TV, www.Geometria.ru, радіостанція «Житомирська Хвиля».

Не зволікайте та надсилайте свої заявки! 
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 369 | Добавил: Про100людин | Теги: Конкурс рок гуртів, unreliz, Молодіжна Музична Студія | Рейтинг: 0.0/0