tattoo iris
Главная » 2012 » Ноябрь » 7 » ПРОШЕДШЕЕ. Краща книга Житомирщини - 2012
12:13
ПРОШЕДШЕЕ. Краща книга Житомирщини - 2012

Вже третій рік поспіль в Житомирі проходить обласний конкурс «Краща книга» року, який покликаний визначити найліпшу книгу, видану на теренах Житомирщини за останній календарний рік.

Про особливості цьогорічного конкурсу розповість Євген Лущиков, який відвідав останнє засідання організаційного комітету конкурсу. 22 книги борються цьогоріч у восьми номінаціях за звання «Кращої книги» Житомирщини.
У порівняні з минулим роком домінантів більше і це зумовлено, як говорять в оргкомітеті конкурсу, не лише із збільшенням кількості видавництв, а в першу чергу – із покращенням якості поліграфії. Хоча й не тільки.
Андрій Близнюк, член оргкомітету конкурсу
«І оці видавництва вони набирають оберти не тільки за кількістю тиражів, а й за кількістю авторів»
Усі ці фактори й ускладнюють перед організаційним комітетом конкурсу вибір у кожній з номінацій. А вибір не простий, адже серед домінантів є такі відомі імена, як Володимир Шинкарук, Михайло Пасічник, Ванда Чайківські та інші…
Віктор Балюрко, голова оргкомітету конкурсу
«І всі вони досить достойні і гідні і всі вони, безперечно, підлягають під головні критерії відбору на конкурс»
Загальний призовий фонд конкурсу «Краща книга року» складає 22 тисячі гривень.. Проте головною метою конкурсу є стимуляція видавництв до виготовлення кращої поліграфічної продукції та зацікавлення пересічного читача житомирськими авторами.
Андрій Близнюк, член оргкомітету конкурсу
«Сьогоднішній конкурс показав , що в нашій області є багато людей, які вміють писати, є багато поетів, прозаїків, істориків, істориків футболу театру тощо. І головне є достойні видавництва, які можуть видавати і представляти гаших митців не лише на теренах України , а й на європейському рівні»
Переможців конкурсу по кожній номінації оголосять 9 листопада на день української писемності в приміщенні філармонії.

За матеріалами http://tvradiozt.com.ua
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 498 | Добавил: Про100людин | Теги: Конкурс, література | Рейтинг: 0.0/0