tattoo iris
Главная » 2012 » Апрель » 25 » ПРОШЕДШЕЕ. Кращі короткометражні фільми фестивалю Відкрита ніч" (26 квітня, Клуб Елітарного Кіно)
11:48
ПРОШЕДШЕЕ. Кращі короткометражні фільми фестивалю Відкрита ніч" (26 квітня, Клуб Елітарного Кіно)

В рамках Клубу Елітарного Кіно Житомир відвідає відомий український кінорежисер Михайло Іллєнко/

Михайло Іллєнко.
актор, режисер, сценарист. Декан кінофакультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Член Національної спілки кінематографістів України. Режисер фільмів «Очікуючи вантаж на рейді Фучжоу біля пагоди», «Кожен мисливець бажає знати…», «Сьомий маршрут», «Той, хто пройшов крізь вогонь» та інших

Про фестиваль «Відкрита ніч»
Фестиваль «Відкрита ніч» – хіба не найменший в світі: він триває лише одну коротку літню ніч під відкритим небом. «Відкрита ніч» не є міжнародним, а фестивалем виключно національного короткометражного фільму. Програма складається з конкурсних та позаконкурсних фільмів, відібраних до показу згідно фестивального Регламенту. Протягом ночі глядачі подивляться приблизно 20-25 короткометражних (а також фрагментів повнометражних) фільмів. Оголошення переможців – з першими променями сонця.

Кінофестиваль «Відкрита Ніч. 15-й дубль» відбувся у ніч з 25 на 26 червня 2011 року у козацькому селищі «Мамаєва Слобода». Його було присвячено пам’яті видатного українського режисера, сценариста, письменника, художника, педагога — кінематографіста Юрія Іллєнка. Вперше показ фестивальної програми «Відкритої Ночі» відбувся одночасно з Києвом ще у декількох містах України: Львові («Музей Ідей»), Дніпропетровську («Артцентр «Квартира»), Запоріжжі (на острові Хортиця у кіноклубі «Сходження» разом з Муніципальним театром-лабораторією «Ві»), Івано-Франківську (Театр кіно «Люм’єр») та Чернівцях («Український Народний Дім»). Конкурсна частина програми протягом фестивальної ночі транслювалася на телеканалі ICTV.

Склад журі «Відкрита Ніч. 15-й дубль»:
Голова журі: Людмила Єфіменко-Іллєнко, Народна артистка України;
Члени журі:
    Марина Врода – кінорежисер;
    Володимир Мельниченко - художник, скульптор;
    Юрій Щербак - письменник, сценарист, Надзвичайний і Повноважний посол;
    Ігор Баранько – художник;
    Юрій Шевчук - Викладач історії українського кінематографа в Колумбійському університеті, засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету - єдиного постійного форуму українського кінематографа у Північній Америці;
    Едуард Тімлін – кінооператор.

"Житомирське училище культури і містецтва імені Івана Огієнка": 18:00
клубный взнос - 15 грн.

Категория: КИНО | Просмотров: 588 | Добавил: Про100людин | Теги: Клуб Елітарного кіно | Рейтинг: 0.0/0