tattoo iris
Главная » 2015 » Август » 1 » Лекція про Сучасну Українську Фотографію
16:49
Лекція про Сучасну Українську Фотографію

Починаючи говорити про сучасну фотографію в Україні, багато хто, перш за все, зосереджується на відсутності професійної освіти і одразу ставить численні діагнози: слабка, відстала, погано зроблена. І тим самим миттєво обмежує себе подивитися ширше та побачити різноманітні варіанти висловлювань через фотографію. Використовуючи різні підходи та візуальну мову, а також доступну техніку, українські фотографи намагаються розповідати зсередини про суспільство, в якому вони перебувають. В українській сучасній фотографії прослідковуються важливі та цікаві теми самоідентификації, соціальної виключеності, фемінізму, релігії, мінливого постіндустріального ландшафту. Дехто залишається у рамках класичної «прямої» документальної фотографії, дехто прагне повністю переосмислити набуті візуальні коди. Саме ця самобутність, «рух навмання», української фотографії і є її основним недоліком, як дехто вважає, але в той же самий час це ії головна перевага.
 


На лекції ми розглянемо близько 30 серій, які були створені у 2000-х та показані на багатьох українських та міжнародних виставках і фестивалях фотографії . А також поговоримо про особливості історичного розвитку української фотографії та її місце у світовому контексті.

про лектора

Аліна Сандуляк (Національний художній музей України) – мистецтвознавець, культурний оглядач, дослідниця української сучасної фотографії. Постійний автор видань про культуру Korydor, ArtUkraine (колумніст нової рубрики про фотографію «Фотофонд»). Редактор щоквартальної газети про візуальну культуру SEEE

реєстрація на подію за посиланням http://goo.gl/forms/aFQc7oGlL3

Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 597 | Добавил: Про100людин | Теги: фото, фотографія | Рейтинг: 0.0/0