tattoo iris
Главная » 2015 » Январь » 24 » ПЕРЕНЕСЕНО!!! Лекції Віктора Марущенко (24-25 СіЧНЯ)
10:12
ПЕРЕНЕСЕНО!!! Лекції Віктора Марущенко (24-25 СіЧНЯ)

24 та 25 грудня відбудуться дві зустрічі з відомим українським фотографом, куратором та мистецтвознавцем Віктором Марущенко. (Лекції Віктора Марущенко перенесено на 24 та 25 січня 2015 року.Тому зберігайте спокій і квиткі на лекції)

Пан Марущенко прочитає дві лекції на теми “Історія світової фотографії” та “Тенденції сучасної фотографії”. Лекції будуть цікаві в першу чергу молодим фотографам, які цікавляться сучасною фотографією і які прагнуть розширити свої знання в цій області. Але і професійні фотографи зможуть дізнатися багато цікавого. Хочемо зазначити, зустрічі з фотографами такого рівня проходять у нашому місті не часто.

 Послухати про історію світової фотографії можна буде 20 грудня, початок о 14:00, а про тенденції в сучасній фотографії – 21 грудня об 11:00. Лекції тривалі, чотири години кожна. Після закінчення можна буде поспілкуватися з лектором, поставити питання не тільки по темі лекцій, а і про мистецтво фотографії загалом.

Участь у даному заході платна.
Для “дорослих” фотографів і зацікавлених вартість складе 100 грн. За два дні.
Для студентів чи учнів шкіл (за наявності студентського або учнівського квитка) — 50 грн.

З питань запису на лекції і придбання квитків звертайтеся до організатора зустрічі Романа Солонинки (+38067 30 70 200).

Хочеться додати, що для того, аби відвідати подібні лекції Віктора Марущенко в Києві, вам доведеться витратити дещо більшу суму (на проїзд, харчування, тощо.) Тож не проґавте шанс послухати цікавого лектора безпосередньо в своєму місті.

Зустрічі будуть проходити у актовому залі гуртожитку Коледжу культутри і мистецтв, вул. Першого Травня, 22а

Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 721 | Добавил: Про100людин | Теги: фотография, Лекція, Віктор Марущенко, фотосфера | Рейтинг: 5.0/1