tattoo iris
Главная » 2014 » Март » 28 » Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди
16:06
Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди

Концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди (художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Курач) за участі Народного артиста України Анатолія Паламаренка.

Облмуздрамтеатр

28 березня

Початок о 19:00

Капела бандуристів України ім. Г.І. Майбороди – один з найбільш поважних музичних колективів країни. Не тільки за статусом, але й за віком – його історія розпочалась у 1918 році - 96 років тому.

Бандура – суто український інструмент. Власне, не просто  інструмент, а втілення, символ і душа українця, де б він не жив. Хоровий спів у супроводі ніжного тембру бандур і театралізоване виконання кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні капели бандуристів України.

Анатолій Паламаренко – майстер живого слова. Він намагається бути “співавтором” кожного виконуваного твору. Завдяки творчому кредо митця, так не схожі одна на одну програми за творами Остапа Вишні, Івана Нечуя-Левицького (“Кайдашева сім’я”), Григора Тютюнника (“Вир”), Чінгіза Айтматова (“Прощай, Гульсари!”), Павла Глазового, Олександра Довженка (“Зачарована Десна”, оповідання “Мати”, “Хата”, “Незабутнє”) та інших письменників, виконуються ним з однаковим успіхом.

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 233 | Добавил: Про100людин | Теги: облмуздрамтетар, Національна заслужена капела бандур, Концерт | Рейтинг: 0.0/0