tattoo iris
Главная » 2013 » Май » 23 » ПРОШЕДШЕЕ. Олег Покальчук презентуватиме в Житомирі «Тремтячі Еліти» (24 травня, Львівська Брама)
18:32
ПРОШЕДШЕЕ. Олег Покальчук презентуватиме в Житомирі «Тремтячі Еліти» (24 травня, Львівська Брама)

Презентація книги відомого соціального психолога Олега Покальчука «Тремтячі еліти» відбудеться 24 травня (п’ятниця) 17:00 в приміщенні Житомирської кав’ярні «Львівська Брама» (вул. Михайлівська, 15).

Захід відбудеться в рамках проекту «Зустрічі на Першому».

Історичні факти, гіпотези етнопсихології та соціальної психології… Книга «Тремтячі еліти» відомого соціального психолога Олега Покальчука розповідає про підсвідомий вплив древніх архетипів на сьогоднішню поведінку суспільства.

Український народ ніяк не перетвориться на націю. Хто чи що стоїть на заваді? Тремтячі еліти. Це покоління імітаторів, що перебувають у стані підвищеної тривожності, переляку і страху. Бо на початку часів їхні політичні предки відзначалися не лише звитягою, а й підробками, вбивствами, насильством та обманом.

Довідково:

Олег Покальчук – соціальний психолог. Народився в Луцьку, але рід його – з Житомирщини, де народився батько Покальчука.

Отримав біологічну, літературну та психологічну освіту в Київському державному Університеті; Московському Літературному інституті; Інституті Літератури; Канадському інституті Українських Студій; Інституті соціальної і політичної психології АПНУ та психіатричну – в окопах численних українських суспільно-політичних баталій.

Автор наукових статей та методологічних праць на тему соціальних страхів, політичного лідерства, політичної еліти.

Був членом Спілки письменників України, одним із засновників товариства «Меморіал», Товариства Лева, Народного Руху.

Один з ініціаторів відродження і перший керівник післявоєнного «Пласту».

Дипломант першої «Червоної Рути» в жанрі авторської пісні.

Любить карате, мотоцикли та жінок :)
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 637 | Добавил: Про100людин | Теги: Книга, Тремтячі Еліти, Олег Покальчук, житомир, Львівська Брама, Презентація, Литература | Рейтинг: 0.0/0