tattoo iris
Главная » 2012 » Февраль » 3 » П’ята музична рок-збірка «Євшанзілля»
10:59
П’ята музична рок-збірка «Євшанзілля»

За підтримки unreliz розпочався відбір на новий, п’ятий випуск музичної рок-збірки «Євшанзілля»!
 

Серед тисячного натовпу, серед мільйонів таких схожих і таких різних облич, вас неможливо не впізнати. Ви дивитесь на світ іншими очима – сірими, блакитними, зеленими і карими очима Натхнення. Ви шукаєте його в кожному кроці, в стукоті серця, в сірих буднях та яскравих святах. І натхнення приходить до вас, інколи невчасно – на вулиці, на кухні, на роботі. Воно не дає вам заснути, примушуючи стирати пальці в пошуках потрібного акорду, списувати тисячі папірців, щоб знайти влучну риму.

І все це – заради того, щоб вас не просто слухали, а чули, щоб знайти шлях до кожної душі, і змінити світ на краще.
Вашими піснями вимірюють час закохані, стомлені і заблукавши вимірюють відстань додому…Ви – зміст українського року, творці нової альтернативи, ви – українці.
Готуйте свої рими, і тримайте гітари міцніше, адже розпочинається відбір на новий, п’ятий випуск музичної рок-збірки «Євшанзілля»!

Обов’язкові умови-  якість запису та виконання пісні українською мовою.
В різні роки збірку підтримувала велика кількість відомих рок музикантів України такі як: От Vinta, Мандри, Кому вниз, The ВЙО, Транс-Формер, Вій, Оторвальд, Папа Карло, Піккардійська терція, Тартак, Мертвий півень, Моторролла, Хорта, Роллікс, ЕтСетера, Н.Три, Брем Стокер, Абздольц, та інші, в новій збірці теж приймають участь команди, відомі широкому загалу.

Ваші твори обиратиме поважне журі, а спірні питання вирішать слухачі. Вас хочуть почути, ваша музика може змінити життя кожного…

Для тих, кто хоче взяти участь!

Для участі у відборі на збірку Євшанзілля-5, на електронну пошту  kazancev73@list.ru надішліть наступну інформацію:

Невеликий прес-реліз про гурт у довільній формі. Прес-реліз повинен включати назва та місце походження гурту,  вік гурту, кількість учасників, фото, контакти тощо.
Пісні українською мовою, записаних на студії у гарній якості (від 1 до 5)
Категория: ДРУГОЕ | Просмотров: 547 | Добавил: Про100людин | Теги: рок-збірка Євшанзілля, unreliz | Рейтинг: 5.0/1