tattoo iris
Главная » 2012 » Май » 15 » Переможців Огієнківської премії нагороджують у Києві в Українському домі
12:13
Переможців Огієнківської премії нагороджують у Києві в Українському домі

Цього року з нагоди відзначення 130-річчя з дня народження видатного українського науковця, філософа, громадського і релігійного діяча Івана Огієнка нагородження переможців премії відбувається у Києві в Українському домі. Зазвичай, нагородження проходить у Житомирі або Брусилові.
 

Лауреатами премії Огієнка кожен рік висувають діячів у галузі літератури, науки, освіти, громадської, політичної та духовної діяльності, передає Житомирська хвиля.
 
Лауреатів нагороджують пам'ятними дипломами, грошовими преміями та нагрудними знаками із зображенням Івана Огієнка.
 
Цього року серед 6 достойників премію отримують троє наших земляків. Свої нагороди сьогодні отримали Святослав Васильчук – голова Житомирського обласного осередку товариства "Просвіта", Микола Покропивний – директор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка та Сергій Стельникович – старший викладач кафедри редагування та основ журналістики Житомирського університету ім. Івана Франка.
 
Лауреатами минулих років були патріарх Філарет, колишній міський голова Києва Олександр Омельченко, відомі житомирські митці Іван Сльота, Михайло Гузун, Володимир та Ірина Шинкарук, Олександр Вацек, Олексій Опанасюк, а також художник Юрій Камишний, який отриману премію повністю передав на розвиток меморіального музею на батьківщині Івана Огієнка в Брусилові 
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 509 | Добавил: Про100людин | Теги: Новости | Рейтинг: 5.0/1