tattoo iris
Главная » 2015 » Май » 28 » Персональна фотовиставка В’ячеслава Майбороди
15:50
Персональна фотовиставка В’ячеслава Майбороди

Запрошуємо з 19.05.2015 вiдвiдати персональну фотовиставку В’ячеслава Майбороди  до Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

 

 

В’ЯЧЕСЛАВ МАЙБОРОДА належить до покоління фотомитців, які розпочинали свій шлях у яскравий світ фотографії з легендарної камери «Смена-2». А сьогодні він – один із найвідоміших фотохудожників і кіномайстрів Житомирщини. На його рахунку чимало яскравих фільмів, присвячених відомим людям, уродженцям землі житомирської, науково-популярних фільмів про Україну і світ, а також не одна персональна фотовиставка. Має він іще дві пристрасті – пристрасть до подорожей і глибоке зацікавлення історією. В’ячеслав побував на Тибеті і в Гімалаях, в Південній Америці та Індокитаї, в Індії, Непалі і на Соловецьких островах... І де б він не був, з ним завжди його нерозлучні друзі – фотоапарат та відеокамера, які допомагають пізнавати світ та робити його ближчим до кожного з нас.

В’ячеслав – корінний житомирянин. Очолює відділ «Кіно-, телемистецтво» Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, готуючи фахівців кіно, телебачення, фотомистецтва, звукорежисури тощо. Є членом Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки краєзнавців України.

 

Персональна фотовиставка В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини» є мозаїкою із різних подорожей за період з 2006 по 2015 роки та налічує близько 80 світлин екзотичних краєвидів та портретів. Серед представлених робіт – 9 широкоформатних панорам. І це тільки незначна частина з доробку майстра, який налічує тисячі світлин, що розповідають про життя України та світу.

Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 242 | Добавил: Про100людин | Теги: фото, В’ячеслав Майборода, Персональна фотовиставка | Рейтинг: 0.0/0