tattoo iris
Главная » 2014 » Август » 19 » Персональна ювілейна художня виставка Олени Славової “Світ на долоні”
14:28
Персональна ювілейна художня виставка Олени Славової “Світ на долоні”

Славова (Гузенко) Олена Леонардівна – художниця, член Національної спілки художників України, викладачка дитячої художньої школи, засновниця та директорка молодіжної громадської організації «АРТ-Село».

 


14 серпня 2014 року відбулась презентація персональної ювілейної художньої виставки під назвою «Світ на долоні» у виставковій залі житомирської обласної організації Національної спілки художників України (м.Житомир, вул. Театральна 8).
Славова О.Л. – учасниця багатьох всеукраїнських , обласних та закордонних виставок. Мала чимало персональних виставок у Житомирі, Києві, Одесі, Фленсбурзі (Німеччина).
Олена є не тільки талановитою художницею з індивідуальним сприйняттям світу та цікавим відображенням емоцій у своїх роботах, вона є надзвичайно цікавою особистістю, яка заряджає своєю позитивною енергією та надихає на творчість. Її відображення світогляду через образотворче мистецтво неможливо з кимось порівняти або сплутати. Вона відпрацювала свою персональну техніку, де в поєднанні з живописом та формами , виникають яскраві роботи, які передають емоцію та настрій, що є надзвичайно важливим елементом у роботі, створеній митцем. Вміння писати і ліпити – це тільки ремісничий бік роботи, справа виучки і досвіду. Взагалі, майстер вчиться весь час (так кажуть самі митці), бо не має межі досконалості.
На виставці ви зможете побачити роботи, які відтворюють особисте сприйняття життя митцем через на перший погляд прості, поверхневі речі, що створює окремий неповторний образ кожної роботи.

Гузенко Софія,
студентка-магістрантка КНУ ім. Тараса Шевченко

Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 534 | Добавил: Про100людин | Теги: художня виставка, Світ на долоні, Олена Славова | Рейтинг: 5.0/1