tattoo iris
Главная » 2013 » Июнь » 22 » ПРОШЕДШЕЕ. Поетичний майданчик «Nota bene» (22 червня)
09:31
ПРОШЕДШЕЕ. Поетичний майданчик «Nota bene» (22 червня)

22-го червня на вулиці Михайлівська відбудеться Поетичний майданчик «Nota bene».
Початок о 15:00

Як це було минулого разу розповідає Лариса Паламарчук.

Промовите, що Михайлівська вже бачила різні заходи та їй вистачає усіляких музикантів, що виконують популярні композиції, заробляючи гроші на прожиток, чи співаків-«аматорів», які клянчать копійки на випивку. Є й сценічний майданчик, на котрому відбуваються різноманітні дійства. Так, все це існує, але на вистачає живого спілкування, «ковтку поезії». Люди, йдучи вулицею, ковзаючи поглядом по виступаючих, забувають про їх існування, занурюючись у свої буденні проблеми. Житомиру не вистачає поезії на вулицях, живого спілкування поетів та слухачів-читачів.

1 червня таке спілкування розпочалось. Оксіяни вийшли на вулицю зі своїми віршами. Ковальчук Володимир розповідав про своє місто, закликаючи подивитись вгору. Паскель Володимир зачитував коротенькі вірші, сповнені величезного змісту. Ніна Паламарчук повідала про підліткові проблеми, які виявляються просто задачками, та про кохання. Ольга Гаврилова говорила про «географію відносин» між чоловіком та жінкою. Лариса Паламарчук спілкувалась з глядачами, читаючи не тільки свої поезії, але й класичні – твори Пушкіна, Шекспіра. Валерій Волковський шокував публіку епатажним віршем про політику.

Голова Оксії Куліков Костянтин не тільки читав напам’ять твори, а й співав пісні, акомпануючи на гітарі.

До акції приєднались Юля Довбня та Олег Довбня, котрі проказали власні вірші. Також зацікавлені глядачі - не поети – підходили і декламували те, що запам’ятали зі шкільної програми.

На жаль, не всі житомирські поети долучились до цієї акції. Та сподіваємось, що майбутні зустрічі на Михайлівській будуть насичені новими зустрічами, відкриттями нових особистостей, новим спілкуванням з місцевими жителями і гостями нашого цікавого у всіх відношеннях міста.
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 630 | Добавил: Про100людин | Теги: Стихи, житомир, Nota bene, поэзия, Оксія, Поетичний майданчик | Рейтинг: 0.0/0