tattoo iris
Главная » 2014 » Ноябрь » 8 » Допрем’єрний показ фільму «Поводир» (08 листопада, Мультиплекс)
13:45
Допрем’єрний показ фільму «Поводир» (08 листопада, Мультиплекс)

8-го листопада у кінотеатрі Мультиплекс відбудеться допрем’єрний  показ фільму-номінанту на премію «Оскар» режисера Олеся Саніна «Поводир». Головні ролі в картині зіграли співачка Джамала, актори Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзар і американський актор Джефф Баррелл.

 

 

- 19:00 Прес-конференція зі знімальною групою

- 19:30 Показ фільму «Поводир»

- 21:30 Зустріч з глядачем, пряме спілкування з режисером та акторами картини

В основі сюжету фільму - Україна, тридцяті роки. Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїжджає до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку, на яку давно поклав око червоний комісар. За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їх подорож, повне небезпечних пригод, відбувається на тлі драматичних сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм про любов, вірність, підлість та зраду в кращих традиціях голлівудського кіно. Знято на основі реальних фактів і свідоцтв.
Головні ролі в картині виконали ДжеффБарелл, Станіслав Боклан, Антон Святослав Грін, Джамала та Олександр Кобзар. В епізодах знялися українські письменники Олександр Ірванець та Сергій Жадан, кобзар Тарас Компаніченко, більш 100 незрячих з усієї України та мандрівні музики київського, харківського і львівського кобзарських цехів. Продюсерами картини виступили Максим Асадчий, Ігор Савиченко і режисер Олесь Санін.

Перший фестивальний показ фільму «Поводир» відбувся 16 липня в рамках Національної та Міжнародної конкурсних програм Одеського кінофестивалю. «Поводир» був відзначений двома призами кінофестивалю. «Золотий Дюк» за «Кращу акторську роботу» одержав актор Станіслав Боклан за роль сліпого кобзаря Івана Кочерги. Також журі Національної конкурсної програми нагородило дипломом за візуальне рішення фільму оператора «Поводиря» Сергія Михальчука.
Національна прем'єра картини відбудеться 12 листопада 2014 року. Прокат запланований з безпрецедентним для національного кіно розмахом - фільм буде показаний в усіх кінотеатрах України.
Український Оскарівський комітет з 1 до 29 серпня проводив прийом заявок на участь у відборі фільму-номінанта, від України на премію Оскар в номінації «Фільм іноземною мовою» і прийняв до розгляду три фільми: «Плем'я» режисера Мирослава Слабошпицького, «Поводир», або «У квітів є очі»режисера Олеся Саніна та«Трубач» режисера Анатолія Матешко.

 

 

 

 

Категория: КИНО | Просмотров: 685 | Добавил: Про100людин | Теги: Поводир, мультиплекс, Фільм, Прес показ | Рейтинг: 5.0/2