tattoo iris
Главная » 2014 » Ноябрь » 1 » СЕРЦЕВИЙ НАПАД (God's Garage)
14:59
СЕРЦЕВИЙ НАПАД (God's Garage)

Арт кухня UNRLZ презентує: 1 листопада (субота), 19:00 в байкерському клубі GOD'S GARAGE (вул. Транспортна) відбудеться концерт СЕРЦЕВИЙ НАПАД (punk-rock / Чернівці) та NAME NOT FOUND (pop-punk / Житомир)

 

 

Концертний тур гурту “СЕРЦЕВИЙ НАПАД” на підтримку нового EP “Прокидайся”! Після довгої перерви та постійних змін у складі, Серцевий Напад нарешті знайшов нових цілеспрямованих музикантів, і знову повертається на українську рок-сцену з новим диханням, ще більшим натхненням та бажанням досягати нових вершин!

З концертами на підтримку нового EP “Прокидайся” гурт вже відвідав Тернопіль, Львів, Кам'янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці, Луцьк. На черзі і ЖИТОМИР!

На концерті буде можливість почути як старі відомі хіти гурту, так і нові речі, які ще маловідомі широкому загалу. Також гурт привозить з собою мерч: фірмові колоритні футболки, постери та нашивки. Програма гурту налічує в собі біля 20 композицій!

Категория: UNRELIZ | Просмотров: 550 | Добавил: Про100людин | Теги: Name Not Found, Серцевий Напад, Pop-Punk, God's Garage, Концерт, Punk-Rock | Рейтинг: 0.0/0