tattoo iris
Главная » 2012 » Декабрь » 2 » Сьогодні у Житомирі – потрійний дебют в ляльковому театрі
12:10
Сьогодні у Житомирі – потрійний дебют в ляльковому театрі

У неділю, 2 грудня, Житомирський академічний обласний ляльковий театр влаштовує прем’єрний показ новинки репертуару – вистави "Серце океану". 

Постановка є потрійним дебютом – для її творця – Надії Паладій – це перша драматургічна робота, художника Юлії Ясиновської – перша робота у виставі ляльок. А ще "Серце океану" – це режисерський дебют актора театру ляльок Вітора Гущина. Власне, саме йому належить ідея вистави, і саме він став її натхненником, каже авторка п’єси Надія Паладій:

"Ідея виникла не в мене, а в режисера. Він прийшов до мене, розповів своє бачення і попросив написати "щось грандіозне". І я це зробила. Робота йшла надзвичайно легко і швидко. Цей дебют став для мене поштовхом – я вже четверту п’єсу дописую"

Оригінальна ідея потребує оригінальних форм втілення. Саме тому для постановки використали вельми незвичні іграшки, поєднавши маріонетки з тростяними ляльками. "В Україні я ще не бачив подібного", – розповідає режисер вистави Віктор Гущин. – Акторам спочатку було важко звикнути, але вони справилися":

"Зорове сприйняття вистави таке, що здається, ніби дитина сидить біля 58-дюймового телевізора і дивиться 3-D мультфільм в найкращій якості. Ця вистава показує дітям, що треба вірити в себе, відкрити свій внутрішній потенціал. Діти повинні знати, що десь всередині них є сила, талант, мужність, розум – тільки треба повірити в себе самого"

Цікаво буде не лише дітлахам, а й їх батькам, додає Віктор Гущин. Оцінити новинку усі бажаючі зможуть у неділю, 2 грудня, в приміщенні обласного лялькового театру. Початок вистави – о 12.00.
Категория: ДЕТЯМ | Просмотров: 508 | Добавил: Про100людин | Теги: Серце океану, Надія Паладій, ляльковий театр | Рейтинг: 5.0/1