tattoo iris
Главная » 2015 » Ноябрь » 21 » Сольний концерт ДахаБраха
09:49
Сольний концерт ДахаБраха

Житомир! 21 листопада, 19:00 Обласна Філармонія ім. Святослава Ріхтера. ДахаБраха надала нового змiсту театру, музицi, українськiй культурі і традиціям у контексті сучасності. Створивши свій власний етно-хаос, який вже більше 10 років змушує світ затамувати подих перед драйвом барабанів і витонченістю вокалу у високих гуцульських шапках.
 


Цього літа група вдруге виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget в Угорщині, у вересні записала студійний live для американської радіостанції KEXP, I зіграла композицію «Шо з-під дуба» в шоу «Later ... with Jools Holland» на британському телеканалі BBC Two, де разом з ДахаБраха гостями концерту були The Weeknd, The Libertines і Девід Гілмор.

У щільному гастрольному графіку останніх 4 років, що нараховує десятки країн і три континенти, музиканти намагалися знаходити час для участі в українських фестивалях і таких спеціальних проектах, як наприклад, переозвучка фільму «Земля» Олександра Довженка, ну а тепер прийшов час для великого українського туру з презентацією нової програми.

Квитки тут http://www.concert.ua/booking/dahabraha-zhitomir?no_redirect=true

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 308 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, ДахаБраха | Рейтинг: 0.0/0