tattoo iris
Главная » 2016 » Ноябрь » 20 » Сольний концерт ФІОЛЕТ
10:20
Сольний концерт ФІОЛЕТ

ФІОЛЕТ вирушає у всеукраїнський тур на підтримку нового міні-альбому «Truе Love», який побачить світ 12 жовтня. Великий сольний концерт у Житомирі відбудеться 20 листопада в "Корольов Пабі"! Першу партію квитків (кількість обмежена) можна придбати ще за найнижчою ціною. Надалі вартість зростатиме, тому поспішіть!) 
 


Коли: 20 листопада, 19:00
Де: "Корольов Паб"(проспект Миру, 21)
Придбати квитки: 2event.com/uk/events/723981 чи у "Корольов Пабі"

Новий міні-альбом ФІОЛЕТу – це підсумок праці гурту впродовж року в напрямку зміни звуку. Важчий саунд, експерименти з електронікою, більше драйву та експресії, нове звучання старих пісень та, звичайно ж, презентація нових треків!
Яким видався цей експеримент сповна - можете відчути саме ви на великих живих концертах в рамках туру у вашому місті. На вас чекає абсолютно нова програма та кращі пісні ФІОЛЕТу за 7 років існування гурту, ви не можете цього пропустити! 

В 2009-му гурт зібрався, щоб грати музику для себе та своїх друзів. За півроку вони розігрівали тисячний зал перед «Бумбоксом», а вже сьогодні ФІОЛЕТ — один з найпопулярніших концертуючих гуртів України. На рахунку команди – три повноцінні студійні альбоми, декілька EP, активні радіо- та телеротації. 
За спиною у ФІОЛЕТу досвід 4-ох всеукраїнських турів, закордонні виступи, сотні фестивальних сетів, сольних концертів та активна фан-спільнота.

Партнер концерту звукопрокат DVIZH

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 241 | Добавил: Про100людин | Теги: ФІОЛЕТ, Концерт, Королев паб | Рейтинг: 0.0/0